kucakta boşalmak doyuma ulaşmak

Soru

partnerimle cinsel ilişkimiz gayet güzel. Hep bir hevesim hep bir isteğim vardı. sevgilimin kucağına ters oturup sırtımı öperken boşalmak ama söylemeye utanıyorum. erkek arkadaşım bundan zevk alır mı? yada kabul eder mi? bir kere denemeye çalıştım penisi sönüyor o sebeple istemedi ? yani penis içindeyken kucakta boşalmak nasıl bir duygu onu tatmak istiyorum ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  dediğiniz pozisyon çok zor ya da kötü bir pozisyon değil.. bence söyleyin partnerinize benim denemek istediğim hayal ettiğim bir şey var diye.. yani bana bir kız böyle dese daha çok hoşuma gider ve daha çok yapmak isterim ne isitiyorsa.. ve bence erkekte bu pozisyondan çok zevk alır diye düşünüyorum.. çekinmenize gerek yok bence.. zaten ilk değil.. hadi ilk olsa hemen böyle şeyleri söyleyemeyebilirsiniz.. ama cinsellik yaşıyorsanız aşmışsınızdır artık bazı şeyleri..

 2. 2

  istediniz çok makul bir şey rahatlıkla partneriniz ile paylaşın ve bu zevki tadın. cinsellikte utanmak olmaz en mutlu anlara ulaşıp doyumu yakalamak gerekli

 3. 2

  ister kucakta ister yatakta, korunmayı önemsemeniz gerekli. birde bazı erkekler kadının üstte olması ile eğemenliğini kaybettiği psikolojisi ile ereksiyon kaybı yaşıyorlar. sanki alta geçince yöneten kadın erkek ise pasif rolde kalıyor gibi hissediyorlar bu düşünceler dikkat dağılmasına penisin sönmesine sebep olur. bunun dışında bazı erkeklerin cinsel gücü zayıf olabilir o sebeple sertliğini kaybediyorlar. sevgilin sevmiyorsa ya psikolojik etkileniyordur yada erkekliği zayıftır.

 4. 1

  açıkça konuşmanın ve istekleri net belirtmenin, dolayısıyla cinsel doyumun olmadığı birlikteliklerin dışa vurumu kavga ve şiddet olabilir. açık konuşmak, ve konuşanı karşı tarafın anlaması mutlu ve huzurlu bir birliktelik için şart.

Bir cevap bırakın