kadınlar arka arkaya defalarca zincirleme orgazm olabilirmi

Soru

merhaba sevgilim bazı psikolojik haplar kullanmak durumunda buda cinsel hayatımızı etkiliyor. sekste bazen arka arkaya defalarca orgazm  olduğunu söylüyor. daha önce hiç böyle olmuyordu bu hapları kullanmaya başladıktan sonra oldu diyor. gerçekten böyle olması mümkün mü yoksa haplar yüzünden o öyle mi olduğunu sanıyor. normalde erkekler boşaldıktan sonra süreye ihtiyaç duyarlar, az çok kadınlarda da böyle önceki ayrıldığım sevgilimden biliyorum ne kadar orgazm olsada iki orgazm arasında en azından 5 dk süre oluyordu ? bence öyle olmuyor ama o öyle olduğunu hissediyor gibi geliyor ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  kadınlarda zincirleme orgazm olabilir bir kadın olarak çoık defa yaşamışlığım var hatta bir keresinde üst üste 4 defa zincirleme orgazm yaşadım. bu benim ne kadar istekli olduğumu ve kocamında performansına bağlı…

  • 3

   En sevdiğim olay kadın orgazm olurken içinde olup o sıcaklığı ıslaklığı kasılmaları hissetmek

 2. 3

  tum kadınlar bunu yaşamak ister, eminim yok ben istemiyorum diyen çıkmaz ama demekle istemekle olmuyor bunu herkes her zaman yapamıyor. birçok faktörün bir araya gelmesi lazım. lakin sevgilinizin kullandığı haplar norolojik olarak farklı bazı refleksleri uyarıyorsa sonucunda böyle şeyler oluyorsa onu bilemem. ancak normal olan her kadının her zaman yapamadığı ama bazı kadınların sıkça yaşadıkları bilinen orgazmdır. kadınlar orgazm olabilmek için erkekler gibi durup dinlenmeleri gerekmez. eğer yeterli uyarım ve şartlar tamamsa bu şekilde zincirleme orgazm olabilir. mesle bir dakika içnide 3-5 kere zirve yaşayabilir. öyle zincirleme deyince 15 dk hep sürekli seri olarak orgazmda olmak diye bir durum yok.

 3. 5

  bi kadın olsam bunu deneyimler siz söylerdim 🙂 ancak bildiğim kadınların bazıları bunu yapabiliyorlar. her kadın her zaman kolayca yaşayamaz. hem kadının hemde partnerinin cinsellikte çok bilinçli ve başarılı olması lazın. bunlar bir yana asıl siz neyin hesabını soruyorsunuz anlamış değilim, sevgiliniz öyle diyorsa öyledir, ortada bir suç mu var işin doğrusunuz bulup çözelim tarzı araştırmalara girmişsiniz. az önce bir cevapta dediğim gibi kızın kişisel alanına fazla mudahale ediyorsunuz. mutlu musun ? oda mutlu mu ? ilişkide herşey yolunda mı ? ikinizde zevk alıyormusunuz ? o halde bu araştırma soruşturma niye 🙂

 4. 4

  öyle birşey varmı bilmiyorum hayatım boyunca hiç yaşamadım. belki ilişkide 2-3 kere orgazm olduğum oldu ama neden baksın orgazmlar arasında 15-20 dk zaman oluyor.

 5. 4

  İlişkiye başlamadan önce düzgün detaylı bir uyarılmayla bunu bir çok kez yaşayabilir kadın.Çok doğal yani

 6. 4

  bir araştırma yaptım kadın arka arkaya 5 kere orgazm olabilir. ama herkeste bu olmuyor. partnerinizin orgazm için sıkıntısı yoksa sayıyı önemsemeyin hatta onun hızına ayak uydurun : – )

Bir cevap bırakın