kadınlar ilk kez vajinasına penis alınca ne hisseder

Soru

sevgilimle ilişki yaşıyoruz 3-4 defa oldu. mast yapınca orgazm olamadığını söylüyor, ilişkide de boşalamıyor. ne hissettin diyorum hiç bir şey, sadece gıdıklanıyor gibi oluyor o kadar diyor. böyle bir durum olması mümkün mü ? acemi olduğu için hiç bir şey hissetmedim diyor olabilir mi ? gerçekten hissizlik olur mu ? eğer oluyorsa tedavi için hangi doktora gitmemiz lazım. ilaçla falan geçer mi ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 1

    muayene edilmeden hissilik sorunu var mı yok mu anlamak mümkün değil. sizin dediğiniz gibi en doğrusu doktora gitmeniz. hangi doktor emin değilim ama üroloji ve jinekoloji olabilir. zaten onlar duruma göre farklı bölümlere yönlendirebilirler. bakarsın cildiye derler, bakarsın sorun sinirseldir nörolojiye gitmen, psikolojikse psikiyatriye yönlendirirler.

  2. 2

    orgazmi vajinada değilde bir başka noktalarda arayin biraz daha o zaman belli olur. yani göğüsler boyundan ufak öpüsler oksamalarda arayin partnerinde heyecan oluyorsa bunlari tetikleyin sonrasında vajinal ilişkiyi deneyin. vajinaya giriş bile yapmadan ön sevismede orgazm olanlar olmustur

  3. 4

    lütfen kızlar buna bir cevap verin.çünkü bunu cevaplayacak olan kişiler hanımlar 🙂

Bir cevap bırakın