penis ilk kez içinize girince ne hissettiniz

Soru

evlilik yolunda ilerleyen nişanlı bir genç kızım. görücü usulü nişanlandık evlilik öncesi cinsel konuları konuşmuyoruz. yalnız çok eskiden beridir taa ergenlikten beri gelen korkularım var. merak edip bir keresinde porno izlemiştim psikolojim bozuldu, o zaman kadar hiç böyle şeyler bakmamıştım videodaki kız çok bağırıyordu bu beni korkuttu sanırım. şimdi ilk gece korkusu yaşıyorum, canım acıyacak mı nasıl olacak düşünüyorum sürekli. kız arkadaşım acır tabi ilk olacağı için dardır ama sonra zevk almaya başlarsın diyor. herkeste aynı şekilde mi oluyor ilk gece kızlık bozulurken de çok acıyor mu, mesela siz ilk gece ne hissettiniz canınız acıdı mı ? saçmalamaya başladım galiba korkudan 😥

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  Videodaki gördüklerini bir kenara bırakmanı isterim önce, bende öyle bir deneyim yaşatmadim birine ancak duyup öğrendigim kadarıyla söyliyeyim. Eşin olacak kişi sana nazik kibar seni anlayacak şekilde davranırsa sinek ısırıgi kadar anca acır diyorlar. Tam tersi afedersin ama tabirle öküz gibi davranırsa evet canını cok yakabilir o yüzden acı olayı karşilikli sizde oluyor. Birde ilk gece o anı yasamak zorunda değilsin kendini hazır hissetmiyorsan zorlayipta yaptırtma sakın, 1 gün sonra yaparsın

 2. 3

  zar yırtılırken birazcık canın acır ama kasarsan daha çok acır, iyice ön sevişme olsun sonrasında baya bi ıslakken zarif bi şekilde girsin. zaten 1-2 dk sonra tamamen unutup zevk alırsın. penis içindeyken acı çekmezsin ama çok fazla kalın ise almakta zorlanırsın bunun içinde kayganlaştırıcı kullan derim.

 3. 3

  tüm bunlar olumsuz psikolojik etkilenmenin ortaya çıkardığı korkular. bireysel düşünmeyin, dünyada kaç milyar insana var seks yapıyor, ilk seks yaptığında jajinası parçalanan ölen yok. bu açıdan bakınca korkularınızın çok saçma olduğunu anlayacaksınız. vajina esnek bir organ, kızlık zarı ise çok ince hissiz bir doku, yırtıldığını muhtemelen fark etmezsiniz bile. kadın değilim ne hissedilir bilemiyorum ama vajinanın içinin büyük oranda hissiz olduğunu düşünürseniz çok bir şey hissetmeyeceğiniz bir gerçek. özetle rahat olun kafayı böyle şeylerle doldurmayın.

 4. 7

  Onu bilmem ama ilk kez içine girdiğimde sıcak ve nem oldukça yüksekti adana gibiydi evet evet adana gibi

 5. 3

  Sizin gibisi kaldımı ya vay be ben hiç kalmamistir diye dusunuyordum varmış demek eğer yalan trol degilse

  • 4

   herkes dünyayı kendi dünyası gibi sanıyor demek ki. ben de buradaki yazıları okuyana kadar evlilik öncesi bu işlerin nadiren olan şeyler olduğunu sanırdım.

Bir cevap bırakın