erkekler vajinaya penisiniz girince ne hissediyorsunuz

Soru

erkekler cinsel istekleri arttığında ve o an penisiniz vajinanın içine girdiğinde ilk 1-2 dk içerisinde neler hissediyorsunuz ve bu hisleriniz seks boyunca hep devam ediyor mu

Cevaplar ( 14 )

 1. Bu his nasıl anlatılır bilmiyorum:) Tarifi yok ama, boşalıncaya kadar devam eder. Tabi o esnada konsantrasyonu bozan bişey olur da seks yarım kalırsa o ayrı.

  • Ece sen bu işi biliyor sun. Sexssolog Olmalıymışsın. aslında kadınlar hakkında çoğu şeyi senden öğrene biliriz

 2. merhaba, bu konuda son zamanlarda gençler arasında yoğun bir merak var. erkekler ne hissediyor dan hariç aynı şekilde kızlar ne hissediyor diye fazlaca merak ediliyor. genellikle bu konu cinsel deneyimi olmayan kişiler tarafından daha çok merak ediliyor. tabi seyrekte olsa hali hazırda yeni ilişki yaşamaya başlayan kişilerce acaba karşı tarafı memnun ediyor muyum zevk alıyor mu gibi düşüncelerin ortaklığında soruluyor. genelleme yapmak gerekirse erkek yada kadın fark etmez, ilişkinin ilk anında yoğun bir haz duyarlar, ten teması sonucu ilk hissettikleri sıcaklık, kayganlık ve cinsel organın uyarım anında verdiği refleks tepkileridir. ilişki sürdükçe bu hissettikleri değişkenlik gösterir hissetmekten çok ritmik sürtünme sonucu oluşan haz baskın gelir ve hissetmeyi bırakıp hazza odaklanırlar. haliyle bu durum orgazm yada boşalma olana kadar devam eder. ayrıca hayal kurarken cinsel birleşme anında çok zevk alınacağı düşünülür, lakin beklendiği gibi olmaz, dokunma okşama anındaki alınan zevkin çok daha azı birleşme esnasında alınır. bu sebeple ön sevişmeyi uzun tutmak cinsel haz ve doyum açısından her iki cinsiyete de iyi gelecektir.

 3. ya o an süper birşey anlatılmaz yaşanır helede uzun süre seks yapmamış bir vajinaya girmek tarifsiz bir his

 4. merak ettim adama sordum ne hissediyorsun diye ne dese beğenirsin, bisiklet pompasıyla lastik şişiriyormuş gibi hissediyorum dedi ya…. 🤬

  • Alfa enişteye saygılar 👏👏

  • Bas git demedin mi. Bence nasıl bir duygu bilormusun Çölde susuz kalmış bedevinin vahada suyu bulup kana kana içmesi gibi bir haz. Tabiki benim önceliğim partnerim in orgazm olması. Sonra ben.

 5. Simsicak bir firina tavuk sis sokarmiscasina bir his tabi zevki muhteşem bir haz :))

 6. Sımsıcak bir şeye bir organını sokmak sonra boşalmak sonra rahatlamak

 7. Anlatılamaz bir duygu yaşayan bilir .Daha derine girmek istiyorsun

 8. Aslında hissedilen şey sadece yumuşaklık ve sıcaklık.. Gerisi beyninde bitiyor.. Yani ilişkiye girdiğin kişinin hareketleri, ona olan sevgin, sana verdiği karşılık, o anki pozisyonunuz vs bunlar hazzı artırıyor.. Gerisi sadece sıcaklık ve yumuşaklık.. Sürekli girdikçe kızdan gelen zevk suyu artar ve bu histe kaybolur.. Onun için çıkarsın biraz temizlersin sonra tekrar devam.. Olay bu yani.. Ama dediğim gibi ikincil etmenler ne kadar etkili ise beyninde o kadar yükseklere çıkarsın..

 9. Evet kadınların en cok merak ettiğini seylerin başında geliyor. Ama anlatılmaz yaşanır denirya buda öyle birsey mesela en basit şekliyle siz penis vajinaya girdiğinde ne hissediyorsaniz. Erkekde hemen hemen onu hissediyordur

 10. o an kadının da zevk aldığını görürsem hamama girmiş gibi olurum. anlatılmaz yaşanır…

 11. erkek penetrede sanki ter boşanıyormuş gibi hisseder ama bu zevkli olan birşeydir. kasıntılar doruğa çıkar. sağlıklı bir erkeğin vücudunun bütün adaleleri kirişleri o esnada tek bir şeye odaklanırsa müthiş çalışır. erkek yavaş yavaş ısınmaya başlar. vajina kaygansa ıslaklık ve ısı hissi doruğa çıkar… o esnada kalp atışı hatta bütün vucüt müthiş çalışır. boşalma anında ise adeta bir yanardağdır. penetre yani seks bir dışarıda büyük bir ateş yakmaksa ejükülasyon yani boşalmak da yanardağ patlaması gibidir.

Bir cevap bırakın