eşim büyük penis istiyor zevk almıyorum diyor

Soru

selamlar dün gece yine karımla tartıştık. ben 25 dk uğraştım pompaladım orgazm olsun diye kendimi yırttım yok olmuyor. sonunda artık kendim patladım. zevk alamıyorum seninkisi küçük diyor. yani penisim 17 cm küçük derken ince olduğunu kastediyor. aslında kalınlığı 3.5 cm civarı ama bence sorun onda çünkü her türlü zevk alamıyor orgazm olamıyor. olsa da çok zorluyor. bunu ona anlatamıyorum hep sorun sende diyor. penise takılan kalınlaştırıcı silikon kılıfta aldım kullandım yine aynısını söyledi, yapay plastik şey olunca da zevk alamıyorum diyor. bence artık uyduruyor, kendisinde sorun olabileceğini kabul etmiyor, bi doktora gidelim ikimizde diyorum sen git bende birşey yok diyor. bir çözüm önerisi olan, çıkış bulamıyorum artık iyice cinsellikten soğudum ?

Cevaplar ( 2 )

  1. cinselliğiniz sadece penetrasyondan ibaret olmasın, oral dene mesela kadınların çoğu bayılır buna, farklı pozistonlar dene, kamasutra kitabında ne kadar pozisyon varsa dene renk kat biraz belkide değişik fanteziler istiyordur. tüm bunları dene yinede zevk almıyorsa yapacak birşey yok🤷🤷

  2. gerçekten eşinizde haz alma sorunları yada orgazm olma zorluğu olabilir. tabi tek taraflı değerlendirmemek lazım, aynı şekilde sizde de cinsel aktivitede teknik bilgi ve uygulama aşamasında eksikler olabilir. erkek olmak demek, penisi vajinaya sokup çıkarmaktan ibaret değil, sok çıkar yapmanın kadına zevk vermenin bile bir tekniği var. bence bir uzmana gitmeye ikna edin eşinizi birlikte gidin ki sorunların çözümü münkün olsun.

Bir cevap bırakın