kadın hiç boşalmadan da sevişilir mi

Soru

evlendiğimizden beri 3 yılda eşim tahmini 5-6 defa anca orgazm olmuştur. bunun dışında yaşadığımız onca cinsel ilişkinin sonunda hep ben boşaldıktan sonra ilişkiyi bitiriyor. bitirmesem ısrar etsem de boşalamıyor aşırı zorlanıyor. tamam ben zevk aldım mutlu oldum zorlama sen kendini ben iyiyim diyor. onun böyle olması beni üzüyor, ben nasıl rahatlıyorsam mutlu oluyorsam oda olsun istiyorum ama ne yapsam orgazm olmayı başaramıyor. doktora gitmeyi teklif ettim bunun için doktoramı gidilir diyor, hem doktor bana ne yapacak tedavi olacak bir yerim yok, bu benim kendi zevk dünyamla ilgili başaramıyorum işte diyor. o zevk almıyor orgazm olmuyor diye bende artık seks yapmak istemiyorum sanki onu mastürbatör gibi kullanıyormuşum hissi geliyor buda beni kendimden nefret ettiriyor. bir bilen bize çözüm önerebilecek olan var mı ?

Cevaplar ( 4 )

  1. way be ne düşünceli erkekler kocalarda varmış. yani hassasiyetiniz için sizi takdir ediyorum. aksine biçok erkek kadının zevk alıp almadığını umursamıyor. vajinal bölgede his haybı olabilir yada bu dokunum hissini ileten sinir ağında sorun, belki beyinde bu sinyallerin işlendiği noktada. işte bu noktada neden doktora gitmesi gerektiğinin cevabı ortaya çıkıyor. tetkikler ile fiziksel nörolojik bir sorun varmı, hormonlarlda düzensilzik varmı incelenmesi gerekir. herşey tamam ise bu sefer ritmik odaklanma gibi sorunları olabilir. genelde uzman desteği ile bu tip sorunlar çözülebiliyor.

  2. düşüncenizde haklısınız mutlu olmak rahatlamak kadınında hakkı ancak neden bunu istemiyor irdelemek lazım. daha önce bu konuda başarısız olduğu için tekrar denek istemiyor olabilir. @mistress_eva haklı olabilir, doktora gitmeniz sorunun çözümü için faydalı olabilir. bir anda kolayca çözüm beklemeyin biraz zor aşamalı olabilir. ancak isteyince sanıyorum zorda olsa çözülür.

  3. gençken kendisiyle çok fazla ilgilendiyse oynadıysa olmama ihtimali var klitoris çok uyarılmış olabilir bunun için seks yaparken eliniz boş durmıcak yada penise takılan titreşimli aletler var klitorisde uyarıyor onlardan alıp deneyebilirsiniz

  4. daha çok ilgilenmelisin bence bide bana kalırsa erkeksi yanlarını gün içinde göstermeye çalış his kaybı nedeniyle oluyo bazen bu durumlar

Bir cevap bırakın