kız arkadaşım ben boşalmadan 2 kez orgazm oluyor

Soru

ben 24 yaşındayım kız arkadaşım benden yaşça büyük 30 yaşında. ilişkimiz gayet güzel gidiyor fakat kız arkadaşım ben boşalmadan o 2 kez orgazm olup boşalıyor, üstelik vajinası çok ıslak ve sulu oluyor. gelecekte yetersiz gelirim diye bu durum beni korkutuyor sizce korkum yersiz mi ? sürekli bu kadar istekli olup defalarca tatmin olması gelecekte beni zorlar mı ? ayrıca o başarıyor da ben niye yapamıyorum zorlanıyorum kafaya takıntı yapıyorum buda moralimi bozuyor.

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  altın madeni bulmuşsun. hic karıştırma sorun olacağını falan yok kendi kendine kuruntu yapma böyle devam

 2. 5

  bazı erkeklerde erken boşalma varken sizde geç boşalma durumu olabilir kadınlar için orgazm olup boşalmak zor iken kız arkadasınız bir değil iki kez boşalıyor kendinizi çok şanlı sayın…. süperrrr

 3. 3

  bazıları haz konusunda gerçekten şanslı oluyor. erkek 1 zevk alırken onlar 2-3-5 kat zevk alabiliyorlar. bu sayede de ilişkide bolca doyum yaşıyorlar. bu durum işin güzel yanı, kötü tarafı ise yaşlandıkça bu performansın ve hazzın düşmesi. haliyle bu kayıp bireyde herşeyi sorgulamasına neden oluyor. fatura adama kesiliyor sen iyi yapamıyorsun eskisi gibi değilsin zevk veremiyorsun diyor. tabi adamda yaşlandıkça performansı düşüyor anlayacağınız her ikisi de bu süreçte yıpranıyor. bazen her iki çiftte bunların olacağını biliyor ve akışına göre kabulleniyorlar ve azgın cinsellik yerini daha çok bir bağlılığa bırakıyor. olumsuz düşünme kendini olumsuz şartlandırma. hayat bu ne sürprizler yapacağı bilinmez.

 4. 3

  bir taşla iki kuş dedikleri herhalde bu aga sen dünyanın en şanlı adamısın:) bu şansı fırsatı kaçırma

 5. 2

  gerçekten çok güzel bir durum bu ve hakikaten bencede çok büyük bir şans derim

Bir cevap bırakın