oral seksten erkekler mi yoksa kadınlar mı daha çok zevk alır

Soru

slm arkadaşlar. sevgilimin ilişkide takıntılı olduğu şeyler var. vajinaya ellenmesine, oral yapmaya falan tepki gösteriyor. ben oral seksten hiç zevk almıyorum yapma diyor. uyduruyorsun diyorum, ben nasıl zevk alıyorsam sende benden daha fazla alıyorsun, çünkü vajinadaki sinir sayısı erkek penisine göre çok daha fazla diyorum. kesinlikle kabul etmiyor, zevk almıyorum işte diye diretiyor. bu sayfayı ona göstereceğin, oralden kim daha çok zevk alıyor, kız mı ? erkek mi ?

Cevaplar ( 5 )

  1. kişiden kişiye değişir. ben genelde partnerime saatlerce yapmayı çok severim hatta anüsten vajinaya doğru😋 yaptırmayı da severim ama en güzeli 69 aynı anda:)

  2. cinsellikte kişilerin haz duydukları noktalar değişkenlik gösterebilir. bazısı oral yapılmasından hoşlanırken bazısı tiksinç bulabilir. birkaç defa sormuşsunuz kız da istemediğini söylemiş çok da üzerine gitmeyin. “arzu zorlamaya gelmez.”

  3. oral seksi bilmem ama rimminge bayılıyorum mutlaka herkes denemeli 😅

  4. sevmiyorsa sevmiyordur, erkeklerinde kadınalra bireşy kanıtlama ısrarı nedir anlamıyorum. kadın tiksiniyordur yaptırmak istemiyordur. herkes çok zevk alacak değil ya. birisi var bakıyorsun anal ypamaktan çok keyif alıyor, diğeri var nefret ediyor, biri seviyor diye diğeride sevecek yada tam tersi nefret edecek değil. kişinin bireyin kendi tercihleri.

    • aynen seven kadına da yapmak gerek bazisi da seviyor erkek yapmıyor sonra uyumsuzluk oluyor. bazı erkekler girim cikim yalasin opsun ben hiç birşey yapmam kadın dimi o yapsın havasında

Bir cevap bırakın