kırmızı ruj sürmek kadını daha seksi mi yapar

Soru

merhaba bir kız arkadaşım sevgilisiyle buluşmaya gittiği zaman onunla sevişmek istediğini sevgilisi anlasın diye kırmızı ruj sürüp gittiğini ve böylece sevgilisine çok çekici geldiğinden bahsetti sizce böyle bir durum olabilir mi

Cevaplar ( 6 )

  1. kırmızı ruj süren kadın ben bir adım attım sende bana koşarak gel deme sinyalini verir bunların hepsi bayanların gönderdikleri gizli mesajlardır akıllı erkekler hemen bu sinyalleri hemen çözer

  2. merhaba, bu kız arkadaşınız ve sevgilisi arasında konuşulmuş dolaylı bir mesajlaşma yada işaret dili olabilir. tabi kırmızı aşkın, cinselliğin, tutkuların rengi olsa da herkese aynı mesajı vermeyebilir. üstelik her bu şekilde yapan cinselliği, sevişmek istediğini ima ediyor olsa var toplumun haline. evet kırmızı çekici, gizemli kırmız rujlu kadın dikkatleri üstüne çeker falan ama varsa ki partneriyle heyecan olsun diye aralarında özel bir mesajlaşma ancak bu şekilde bir işaret olabilir. diyelim siz kırmızı sürer sevgilinize gidersiniz çok beğenir falan ama siz bir işaret vermeden eyleme geçmeye çekinir. ama siz bir gün sohbet arasında derseniz ki ben genelde kımızı ruj sürünce cinsel olarak çok istekli olduğum zamanlardır, kırmızı ruj sürersem sevgilimin anlaması lazım, o zaman sevgilinizin aklında kalır, sizi kırmızı rujla gördü mü söylediklerini aklına gelir, oda buna göre size yürür yada hamle yapar.

  3. Kadının yaptığı hiçbir hareket, giyindiği hiçbir kıyafet ya da süründüğü hiçbir şey cinselliğe davet olarak değerlendirilmemeli. Ten rengine ve zevkine göre insanlar kendine yakışanı giyinebilir veya sürebilir. Arkadaşınız bu amacı güdüyor diye böyle bir genelleme var diyemeyiz. 1 istisna bile bu genellemeyi bozabilir. Cinselliği isteyen birey karşı cinse ya da meşrebine göre ilişki yaşamak istediği kişi kimse ona kur yapar. Kişi de bunu kabul ederse ilişki yaşanır. Arkadaşınız kırmızı ruj sürdüğü zaman özgüvenini yüksek hissedip kur yapma katsayısını artırıyor olabilir. Mesele ruj değil rujun arkadaşınıza etkisidir muhtemelen.

  4. kırmızı renk elbise ,ayakkabı veya ruj kadında her şekilde kırmızı inanılmaz çekici inanılmaz seksi duruyor favorim her zaman kırmızıdan yana olmuştur.

  5. Selâm tanışabilir miyiz

  6. evet olabilir kırmızının zaten bir albenisi var, kırmızı olan bir çok şey insana çekici geliyor

Bir cevap bırakın