ilk seksinizi ne zaman nerede yaptınız duygularınız nasıldı

Soru

daha 20 yaşında genç bir kız olarak daha önce hiç deneyimim olmadı ama çevremde arkadaşlarımdan evlenen yada sevgilisi ile seks yaşayan çok kişi var. bazıları ilk deneyimlerini anlatıyorlar, onları dinlemek bana çok ilgi çekici geliyor. ilginç hikayelerde çıkıyor bende acayip merak ediyorum. paylaşmak isterseniz eğer kız yada erkek fark etmez ilk seks deneyiminizle ilgili hikayenizi heyecanla okumak isterim. mesela ne zamandı, nerede oldu, seksi yaşadıktan sonra duygularınız hisleriniz nasıldı ?

Cevaplar ( 5 )

  1. yıllaaar önce evlendikten sonra balayında yaşadık ne yaşadıysak, sanırım beklediğim gibi değildi, belkide çok fazla hayal kurmuşum.

  2. malesef çalıştığımız için evlendiğimizde balayına gidemedik, anlayacağınız ilk deneyimimizi evde yaşadık. aslında ilk deneyimler o kadar güzel geçmiyor, hem yorgunduk hemde acemice çok birşey bilmiyorduk. şimdiki deneyimlerimiz çok daha muhteşem.

  3. Bir erkek ve bayan olarak ilk defa karşı cinsle ilişkiye girdiğinizde neler hissettiniz ? Daha önce cinsel ilişkim olmadığı için meraktan soruyorum. Birde ilk ilişkiden nelere dikkat ediyorsunuz ?

    • evlilk dışı ilişkilerden kaçmak gerekiyor, ben yaşadım pişmanım. hayatım hiç düzende iyi gitmiyor hep olumsuzluklar talıhsizlikler beni buluyor. takdiri ilahi ceza veriyor burnun sürekli sürtüyor b*ktan çıkmıyor. onun dışında adam ol iş güç tuttur evlen aile sahibi ol işte o zaman seksin en güzelini en sadakatlisini yaşarsın. yoksa gerisi hikaye, kaçak işlerden pis işlerden sen zevk aldığını sanıyorsun bir dakika sürüyor sonra 10 yıl hayatın mahvoluyor.

  4. Öncelikle şuan cdyim ilk cinsel deneyimimi sohbet sitesinden tanıştığım evli bir erkekle yasamıştım. çok korkuyordum ama deneme arzusunu atamıyordum en son kararımı verip adamın tüm bilgilerini istemiştim. ilk deneyimimin olacağını korktuğumu ne yapmam gerektiğini bilmediğimi her şeyi detaylıca anlattım. özet vermek gerekirse vücudumda kıl çıkmıyor sakal dahil saclarım uzun parlak birisiyim. adamla buluştum ve en güvenli olacağım yere evime çağırdım. tek yasıyorum eve girdik ben biraz alkol almak istedim biraz içtik ve yatağa geçtik. kucağına geldim 10-15 dk opustuk memelerimi boynumu yaladı, rahatlayacağımı söyleyerek deliğimi yaladı bir yandan da penisimle oynadı. ağzımı açmamı söyledi ben de bu durumdan rahatsız olduğumu ve yapmak istemediğimi söyledim gayet hoş bir şekilde karşıladı illaki morali bozulmuştur ama bana belli etmedi dilediğim zaman arayabileceğimi söyledi ben onu aramadıkça rahatsız etmeyeceğini söyledi üstünü giyinip evden çıktı. çok heyecanlıydım ve korkmuştum niye bilmiyorum, bir cd olarak başka herhangi bir erkekle görüşmedim, görüşme niyetimde yok şuan için.

Bir cevap bırakın