eşim artık cinsel performansımdan memnun değil

Soru

evliyim aynı zamanda, eşimden gizli pasifim. eşim artık penisimden memnun olmadığını, onu tatmin edemediğimi söylüyor. her türlü sex oyuncağımız var ama bir türlü yatakta memnun edemiyorum. sürekli onu yalamamı istiyor. bu iş nereye gidecek bilmiyorum ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    Penisinle alakası yok bazı kadınlar doyumsuzdur. Zencilere versen yine fayda etmez. O kadınla mutlu olacağını sanmıyorum en iyisi boşanmak.

  2. 2

    bazı erkekler kadın nasıl tatmin edilir bilemiyorlar. kuzu kuzu kadının peşinden gidiyorlar, kadında çıtayı sürekli yükseltip erkeği zorluyor. tatmin olmayan kadın pek yoktur, doğru ayarı buldunmu eğer bir sorunu yoksa tüm kadınları mutlu etmeyi bilirsin. ruh halinden anlmak lazım romantik erkek seven kadın vardır, maskülen erkek seven, maço erkek seven, metroseksüel seven derken farklı kararkterler mevcut. doğru analiz yapıp doğru eylemleri yaparsan elinin değdiği mutsuz kadın olmaz. anlayacağınız mesele penisin boyu çapı değil. yanlış anlama 41 yaşındayım insanları tanıma analiz etme kabileyetim çok iyidir. bu sayede kimseyle sorun yaşamam.

  3. 3

    o zaman 2 misli yalayacaksınız ve pasif olmayı bırakacaksınız. sertleşme bozukluğunu çözmek için uzmanlardan yardım alacaksınız. kadınınızı elde tutmalısınız.

Bir cevap bırakın