ilk defa anal sex deneyen karı koca

Soru

karımla evleneli hiç anal yapmadık. benim içinde pek önemli değildi zaten. önceki hafta anal seks deneyelim mi dedi, sonra penisimin üstüne oturmaya çalıştı dar olduğu için girmiyordu. yavaş yavaş zorluyordu bir anda ben içimde kasıklarımda bir şeyler hissettim peşine işiyormuş gibi bir hisle boşalamaya başladım. üstelik penisim yumuşamış ve bir miktar inmiş haldeydi. ilk defa böyle bir durumla karşılaştım ? açıkçası anlam veremedim. normalde istemsiz çabuk boşalmam, bazen ereksiyon sorunu oluyor ama biraz. mesela bu sefer çok fazla oldu acaba bu yüzden mi ? bir sorun olabilir mi diye soracağım ama saçma mı olur ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    cidden acayip bir durum. belki ilk defa anal denediğiniz için heyecanlanmış olabilir bu sebeple bötle bir durum başınıza gelmiştir. bence bir kere oldu diye kormanıza gerek yok. bazen aksilikler farklı tepkiler olabilir bünyede istemsiz şekilde. kafanızı çok yormayın derim.

  2. 4

    bencede ilk olmanın verdiği heyecan ve psikoloji ile oluşan istemsiz boşalma gibi bir durum. sürekli oluyorsa endişe edebilirsiniz ama ilk defa olmuş. bir sorun olduğunu düşünmuyorum.

Bir cevap bırakın