bebek bezi fetişizmi olan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz

Soru

öncelikle merhabalar. 23 yaşındayım ve bebek bezi fetişizmine karşı ilgi duyuyorum. daha henüz küçükken 10 lu yaşlarımda sünnet olmuştum ve penisimde tahriş olmuştu bu yüzden bir süre kadın pedi kullanmak zorunda kalmıştım. bu süre içinde psikolojik olarak cinselliği sürtünmeden kaynaklanan bir haz yüzünden kadın pedi ile bağdaştırdığımı düşünüyorum. ileri yaşlarda bu takıntı beni bebek bezi giyme düşüncesine itti ve onu giymekten kaynaklanan rahatlık ve güven duygusundan haz almaya başladım. bununla ilgili videolar izlemek ve kadınların üstünde görmek ve çişini tutamayıp ıslandığını görmek hoşuma gidiyor ve diğer cinsel içerikli videolardan beni kat ve kat daha fazla erekte ediyor. ve bunu kimseye söyleyemiyorum çok utanıyorum sadece birkaç arkadaşım biliyor sizce normal mi ne düşünüyorsunuz kulağa çok mu kötü geliyor bir fantezi olarak ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  ilk defa böyle bir fetiş duydum, sonuçta fetish olayı yaşayan kişiye haz verir, bir başkasına açıkça saçma ve anlamsız gelir, diğerleri bu duyguyu anlayamaz. lakin fetiş tutkusu dizginlenmezse genelde gelecekte bireyin başına iş açar. çünkü bu durumu çevresi ailesi evlenirse eşi falan kabullenmez. hadi ayak fetişi, çorap fetişi, ne bileyim daha yapılası kolay şeyler belki kabul görür ama uç nokta şeyler zor. bence bu düşüncenizi dizginlemeniz lazım, aşırı şekilde sizi etkilememesi gerekiyor.

  • 2

   teşekkürler yorumunuz için. zaten çok ileri boyutlara değil benim için olmasa da olur yani sadece partnerime söylemekten çekiniyordum onun düşüncesi ne olur diye merak ettim o yüzden buraya yazma ihtiyacı duydum sadece

 2. 3

  tüm fetişizm türlerinde kontrol altına alınmadıklarında ileri süreçte bireyin hayatını etkileyen yaşanmaz hale getiren sorunlar ortaya çıkar. bu durum bir bardaktaki küçük bir çatlağa benzetilebilir. o çatlak aynı oranda kalmaz geçen zaman içinde sürekli büyümeye kırılganlığı artmaya devam eder, bir noktada kırılır ve geri dönüşü mümkün olmaz. bu noktada herkesi anlayabiliyor ve hak veriyoruz, ancak sorun şu siz ne kadar haklı olsanız da toplumun çoğunluğunun yaşam tarzına uymak durumundasınız. dolayısı ile bu noktada aykırılık oluşturuyorsunuz ve bu toplum tarafından kabul görmüyor. hayatınızda toplum önemli değilse, bir dağ kulübesinde toplumdan soyut yaşayacaksanız istediğiniz çılgınlığı yapın. lakin az sonra toplumun içine çıkıyor insanlarla yüz yüze geliyorsanız sert şekilde tepki görür dışlanırsınız. tüm bu süreç sizi üzer yıpratır, ruhunuz üzerinde yaralar açar, sonucunda anksiyete, depresif ruh hali, obsesif-kompulsif, pasif-agresif, paranoid, şizoid, nar-sisistik, sınır, şizotipal kişilik sorunları, yine strese bağlı sorular yaşamaya başlayabilirsiniz. işte az önceki bardaktaki çatlak örneğinin artması gibi, tüm bunlar zihninize ve ruhunuza yayılır. hani sizinde dediğiniz gibi, araştırdım buldum gördüm, izledikçe çok tahrik oluyorum gibi eylemler çatlağın gittikçe ilerlediğinin net belirtisidir. ne yapalım o zaman sorusunun tek cevabı var bu takıntıdan kurtulun, genelde bu cevap hiç sevilmiyor çünkü birey kendine uygun olanı duymak istiyor. gerçekler acıdır dedikleri işte bu. kimileri ne olursa olsun deyip bodoslama yaşamayı tercih ediyor, sonları kapalı bir akıl hastanesinde oluyor. bazıları bunun net şekilde sorun olduğunu anlayıp, tüm dürtülerini kesin-sınırlı şekilde yaşıyorlar, yani bir nevi tatmin oldukları oranda yapıyor, hiç kimse ile paylaşmıyor, geri kalan zamanda toplumda normal bir eş normal bir iş adamı normal bir arkadaş olarak hayatı sürdürüyorlar. diğer bir kitle ise bundan kalıcı olarak kurtulmak için çaba gösteriyor, psikolojik terapi-tedavi ile bu düşünceleri normalleştirme ve hayatını düzene sokmaya çalışmaktadır, ki yeterli azmi gösterdiklerinde bunda %100 başarılı olmaktadırlar. lakin gerçekten bunu istemeden lafta söyleyerek mümkün değil.

 3. 3

  hayatım diğer arkadaşlarında söylediği gibi sizin fetish biraz farklı. ben böyle bir fetish olduğunu daha önce duymuştum. detaylı bir araştırma fırsatımda olmadı. pek bilenen bir fantezi çeşidi değil.

  • 2

   teşekkürler yorum için dediğiniz gibi evet biz de çok yok, pek bilinmiyor ama amerika ve japonyada çok yaygın diye biliyorum

Bir cevap bırakın