elle tatmin olmaya doyamıyorum bırakmak istiyorum

Soru

arkadaşlar ben 18 yaşındayım. birkaç yıl öncesine kadar böyle değildim. şimdilerde cinsel olarak o kadar istekliyim ki kimi zaman aklım gidiyor kendimi zor kontrol ediyorum. erkeklerle edepsizce seks yapmak istiyor canım. bu dürtülerimi kontrol edemiyorum. o kadar çok arzuluyum ki elle tatmin olmaya doyamıyorum. mast yapıyorum biraz zaman geçiyor yine yine yine yapmak istiyorum. yapmazsam vajinam rahat durmuyor, kasılmalar oluyor sürekli tepki veriyor. tedavi olmak istiyorum bu bağımlılıktan kurtulmak sakinleşmek istiyorum. nereye gitmem ne yapmam lazım ? neyin kimin yardımı dokunur bana bilen?

Cevaplar ( 2 )

  1. tatlım cidden tedaviye ihtiyacın var. bu yaşta bu kadar libido çok fazla. hormonlarına baktır belki düzensizlik vardır, genelde psikoterapi ile çözüm buluyorlar bu gibi durumlarda o sebeple psikyatri bölümü olabilir.

  2. bu ne azgınlık bu ne libido, bir çok kadının ihtiyacı var buna, sanırım siz hepsini aldığınız için başkasına kalmamış. erkek olsanız penis kilidi takın anahtarınıda camdan dışarı atın diyeceğim ama vajina kilidi varmı bilmiyorum 🙂 espiri bir yana cidden aşırılık büyük sorun. nasıl ki cinsel istek olmaması sorunsa fazla olması da başa bela oluyor. az olsa belki hap gibi takviye gibi ürünlerle destekleme imkanı oluyor. fazla olunca azaltmak için ürün kullanamıyorsun. tek çare iradeni kullanmak kendini tutmaya çalışmak frenlemek lazım. bir süre dayanabilirsen daha sonraları dayanman kolaylaşacaktır. belki bu süreçte bir uzmandan da destek almanız işinizi kolaylaştırabilir.

Bir cevap bırakın