elle tatmin olmaya doyamıyorum bırakmak istiyorum

Soru

arkadaşlar ben 18 yaşındayım. birkaç yıl öncesine kadar böyle değildim. şimdilerde cinsel olarak o kadar istekliyim ki kimi zaman aklım gidiyor kendimi zor kontrol ediyorum. erkeklerle edepsizce seks yapmak istiyor canım. bu dürtülerimi kontrol edemiyorum. o kadar çok arzuluyum ki elle tatmin olmaya doyamıyorum. mast yapıyorum biraz zaman geçiyor yine yine yine yapmak istiyorum. yapmazsam vajinam rahat durmuyor, kasılmalar oluyor sürekli tepki veriyor. tedavi olmak istiyorum bu bağımlılıktan kurtulmak sakinleşmek istiyorum. nereye gitmem ne yapmam lazım ? neyin kimin yardımı dokunur bana bilen?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  tatlım cidden tedaviye ihtiyacın var. bu yaşta bu kadar libido çok fazla. hormonlarına baktır belki düzensizlik vardır, genelde psikoterapi ile çözüm buluyorlar bu gibi durumlarda o sebeple psikyatri bölümü olabilir.

 2. 3

  bu ne azgınlık bu ne libido, bir çok kadının ihtiyacı var buna, sanırım siz hepsini aldığınız için başkasına kalmamış. erkek olsanız penis kilidi takın anahtarınıda camdan dışarı atın diyeceğim ama vajina kilidi varmı bilmiyorum 🙂 espiri bir yana cidden aşırılık büyük sorun. nasıl ki cinsel istek olmaması sorunsa fazla olması da başa bela oluyor. az olsa belki hap gibi takviye gibi ürünlerle destekleme imkanı oluyor. fazla olunca azaltmak için ürün kullanamıyorsun. tek çare iradeni kullanmak kendini tutmaya çalışmak frenlemek lazım. bir süre dayanabilirsen daha sonraları dayanman kolaylaşacaktır. belki bu süreçte bir uzmandan da destek almanız işinizi kolaylaştırabilir.

 3. 2

  her gün seks istiyorum cinsel isteğimi nasıl azaltabilirim? benim sorunum çok istekli olmak. her gün her saat aşırı istekliyim ve bunu atlatamıyorum. dışarıda bir işim olduğunda bile bu isteğim yüzünden lavaboya gidip mastürbasyon yapıyorum. mastürbasyon da beni artık tatmin etmiyor ve seks yapmak istiyorum. sevgilimle de uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz. onu da 2 ayda bir görebiliyorum ama ben her gün cinsel ilişki istiyorum. bu isteğimden nasıl kurtulabilirim ?

  • 2

   hayatım şehvetini kontrol etmeyi bilmen lazım. öyle çok azsım kudurdum dayanamıyorum diye sürekli mast yaparsan gelecekte cinsel sorunlar yaşarsın. hem yşaın daha genç bu kadar azman hiç sağlıklı değil, hormonlarında dengesizlik olabilir, bunun için bir doktora git kan ver hormon tahlili yaptır. cinsellikten uzak dur mast yapmayı azalt, eğer sakin kalmayı başarırsan herşey daha kolay olur, iradeni kullan. mast yapmakla rahatlayamazsın, her gün 3 kere yapsan yine yetmez 5 kere yapmak istersin, mast yapmakla kendini cinselliğe şartlandırıyorsun daha da sapıtmış oluyorsun. cinselliği şehveti arzuları bastırmanın yolu yapmamak, yaparak rahatlayacağımızı düşünürüz ama yanılıyoruz. yaptıkça daha çok yapasın gelir.

 4. 2

  düzenli sex hayatından önce çok da abes değil aslında yediğin içntiğin afrodizyak etkili şeyler olabilir mi? birde çok boş zamanın varsa ve farklı şeyler düşünmüyorsan mast. yapman çok normal

Bir cevap bırakın