ilk defa anal sex nasıl yapılır gaylar için

Soru

slm, sevgilimle 2 yıldır görüşüyorum, ancak cinsellik yaşamak ilk defa buluşacağım ve anal yapma niyetindeyim. ikimizde bu konuda açıkçası acemiyiz. sağlıklı seviyeli bir ilişki olsun istiyoruz. bu arada anal parmaklama ve mast dışında herhangi bir deneyimim yok. okuduğum kadarı ile, ilk sefer cinsellik yaşamak zor oluyormuş. tam bir birleşme olmayacak sanırım. zaten bizde ısrarcı değiliz. kayganlaştırıcı krem ve prezervatif kullanacağız dikkat etmemiz gereken başka şeyler var mı ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 6

  cinsel tercihlerin beni çok ilgilendirmez ama bence hayal ettiklerini bulamayacaksın. ilk falan derken bir şey yaşadınmı sonu gelmez bir yola gireceksin. bu süreçte çok yıpranacaksın. çünkü yolun yol değil, pis isler yapacaksın hayat ağır gelecek çökeceksin. tüm bunlara rağmen kötü bir hayat yaşamakta ısrarcı olmamanı dilerim.

  • 2

   eğer konu hakkında yardımcı olabilecek bir fikrin yoksa karşındaki insanı cinsel yöneliminden dem vurarak aşağılamak doğru değil.

  • 2

   @someone yok dostum zaten başta okuduysan yazdım “cinsel tercihlerin beni çok ilgilendirmez” dedim. bunun dışında insanlara göz göre göre bişi olmaz korkma koş uçurumdan atla ölmyeceksin diye gaz veremem, adamı gazlayıp ölüme göndermek yardım mı sayılır ? ben gördüğüm gerçeği bir kere söylerim, adamı ölümden döndürmekten daha iyi yardım mı olur ? tabi gerisi ona kalmış ister balıklama atlar, ister havada takla parende salto yapar onun bileceği şey.

 2. 2

  arkadaşa katılıyorum, ister uyar ister uymaz sonuçta bireysel düşünce. tavsiyesi mantıklı, herkes yolunu kendi çizecek, sonunda her koyun kendi bacağından asılacak ve seçimlerinin hesabı sorulacak.

Bir cevap bırakın