ilişki bittikten sonra boşalınca doyuma ulaşamadığımı hissediyorum

Soru

merhaba sitenizde birçok açıklayıcı cevap buldum ancak ben ilişki yaşadıktan sonra boşalma sonrası oh be ne seksti ama süper rahatladım diyebileceğim bir his yaşayamıyorum çok kısa süre bir haz oluyor sonra bitiyor sanki boşalmamışım hala kasımlarımda bir şişkinlik varmış gibi hissediyorum. neden böyle bir durum oluyor bir tür fiziksel bozukluk olabilir mi, tam bir tatmin tam bir doyum yaşayamıyorum ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  Geneli öyle zaten 🙂🙂 Bahsettiğin durum genelde filmlerden ibaret

 2. 4

  boşalma süresi yada daha doğrusu ilişki süresini çok kısa tutuyorsunuzdur ondandır. tam bir doyum içni daha uzun süreli cinsellik ve aksiyon gerekli, ama erken boşalma varsa çabuk bitiyorsa ilişkiniz doyduğunuzu anlmazsınız.

  • 3

   sanırım haklısınız evet erken boşalıyorum, boşalmadan sonra bu sebeple devam edip ikinciye tekrar yapıyorum. yani erken boşaldığım için zevk alamıyorum daha uzun olursa zevk alacağım. peki boşalmayı ben yapmıyorum boşalamsı gelince boşalıp bitiyor daha uzun nasıl olacak. hem bazen ikinciyide yapamadığım oluyor yaşım 21 bu arada çok cinsel bilgim yok siteyi okudukça öğreniyorum ne yapmam lazım ?

  • 3

   @bycix2001 boşalma süresi ile ilgili sorun var, kendinizi daha çok tutmalı ilişkiyi uzun sürdürmelisiniz. sitede bununla iligli birçok yazı var, hatta erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum diye arama yapın @serdar96 isimli birisinin yazdığı detaylı bir yazı var onu okuyun sizin için çok faydalı ve bilgilendirici olur.

 3. 2

  bu dediğin kaç dakika sürüyor ki olayın sıcaklığıyla kendini rahatlayamamış gibi hissetmen normal kibrit değilki bu bi üfürükte sönsün içinde alevler lav gibi yanıyor sende boşaldım bitsin diyorsun asıl güzel olan insanı çıldırtan boşaldıktan sonra bile zevkin devam etmesi

 4. 2

  merhaba, cinsel doyum ve ilişki süresinin doğrusal bir bağlantısı var. ne kadar uzun süre seks yapıyorsanız, ne kadar çok efor sarf ediyorsanız o kadar güçlü bir boşalma ve cinsel doyum yaşıyorsunuz. haliyle ilişkiniz kısa olursa boşalsanız da tatmin olduğunuzu hissedemiyorsunuz. eğer ki erken boşalma sorunu varsa ilişkinin kısa sürmesinin ve doyuma ulaşamamanızın sebebi de budur.

Bir cevap bırakın