oral yaptıktan sonra boşalınca sperm yutuyor musunuz

Soru

merhaba, partnerime ilk defa oral yapacağım. oral sonrası boşalacağı zaman ne yapmam lazım, ağzıma boşaltıp tüküreyim yada yutayım mı, yoksa sona doğru elle mi boşaltayım. garip bir soru oldu farkındayım tavsiyeniz benim için önemli. birde oral ile hastalık bulaşır mı, kondom takıp ta mı oral yapmama gerek ? tşkler.

Cevaplar ( 5 )

 1. 6

  fantazi sizin fantaziniz, nasıl istiyorsanız öyle yapın, burdan ne derlerse ona göremi yapacaksınız, yut deseler o an gelir tiksinir tükürürsünüz ne olacak. sonuçta her tür cinsel eylemde sağlık ile ilgili riskler var. gecelik partner ile takılıyorsanız hastalık kapmanız kesin ama tek eşli iseniz bu ihtimal hayli azalıyor. prezervatif ile oral yapmak nasıl olur bilemiyorum. lakin hastalık riskine karşı olabilir niye olmasın.

 2. 3

  selamlar, sonuçta cinsel eylemlerde yapacaklarınız birer tercih meselesi, kişisel olarak şekillenen istek ve arzulara bağlı. lakin sağlık açısından sağlık otoriteleri çok fazla bu tip eylemlere girilmemesini öneriyorlar. artık buna uymak yada kafanız göre hareket e tmek sizin bileceğiniz şey.

 3. 3

  yutturmak ayrı bı zevk verıyor evet bunu bılıyorum tuzlu ılık bı sıvı

 4. 4

  Sağlıklı bir Partnerin varsa ve güveniyorsan tâbi partnerine yutman daha fazla haz verecektir

 5. 2

  oral yap ve ağzında boşalmasına izin ver. ağzında biraz oyna ona göster ve yut. bu onu delirtecektir

Bir cevap bırakın