partnerinizle birlikte cinsel ilişki sonrası duş alıyormusunuz

Soru

merhaba, ilk sevgilimle genelde seks yaptıktan sonra biraz dinlenirdik, peşine o kalkar işim var der kaçar giderdi. bazen sırtıma boşalınca yıkaması zor olur ona kızardım. neyse olmadı yürütemedik ayrıldık. şimdi yeni sevgilim ilişkiden sonra birlikte duşa gitmek istiyor, duşta sırtımı sabunluyor yıkanıp birlikte çıkıyoruz. gitmeden önce gelip bir öpücük verip tşk ediyor iltifatlar ediyor tekrar görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyorum diyor. çok önemli şeyler değil bunlar ama nebileyim beni mutlu ediyor moralimi daha bir yükseltiyor. mesela arkadaşıma sordum siz nasıl yapıyorsunuz diye, bizim adam odun seksten sonra kutup ayısı gibi sırtını döner uyur duş falan almaz diyor. peki siz nasıl yapıyorsunuz, birlikte duşa girermisiniz, yoksa iş bitti herkes yoluna mı dersiniz, belki ayrı ayrı zamanlarda yıkanıyorsunuz, son olarak seks sonrası duş almadan işe gitmek dışarı çıkmak sizi rahatsız etmiyor mu ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  Guzelmis evet bencede dusa girmek falan gerekli eğer şartlar uygunsa sevgiliniz sizi değerli görüyormuş önceki ise seks bitti hadi bana gule gule sizi escort gibi görürmüş

 2. 3

  En güzel aktivitelerden biridir ilişki sonrasında.Benimde tercih ettiğim birşey bu

 3. 5

  birlikte duş almak önemli, partnerler arasında derin duygusal bağ olduğunu güsterir. bir birinin sırtını yıkamak temizlenme ritüeli aşamasında bir birlerine pozitif enerji ile adrenalin yükselmesine ve mutlu ruhsal bir doyum sağlar. basit bir eylem olarak düşünmeyin, çiftler arasında önemli bir faktör. işini bitirip kaçan erkek sadakatsizliğin değersizliğin işaretidir. güzel sözler iltifatlar ise bu işin tadı tuzu biberi memnuniyetin ve bir birine sunulan bedenlerin karşılıklı olarak memnuniyetlerini bir birine söylemesidir. hele ki tekrar görüşmeyi beklemek bunu dile getirmek, bir sonraki buluşmanın önceden gerçekleşeceğinin işaretlerini verir ve bu süreçin sabırsızlukla yüksek heyecan, yüksek duygu yoğunlu ile beklendiğinin belirtisidir. diğer tip odun erkeklerden uzka durun, mümkünse böyle odun olduğunu anlar anlamaz hayatınızdan çıkarın, yoksa hayatınız boyunca işkence görürsünüz. buarada hep erkekler içni dedik ama aynı odun kadınlardanda var aynı durum onlar içinde geçerli böyle bir kadınla hayat geçmez salın gitsin.

 4. 1

  Ne güzelmiş yaa valla bence hem duygusal hemde bag kurmak ve pozitif hissettirir diye düşünüyorum

 5. 3

  Gayet güzel bir aktivite bencede böylelikle duygusal yakınlık ve bağlar dahada kuvvetlenmiş olur

 6. 3

  gerçekten mükemmel düşünülmüş bir fantezi. öbür taraftan işi bitirip duş almamak ne yahu? insan cenabet gezmemeli 😉

Bir cevap bırakın