eşim boşaldıktan sonra tekrar ilişkiye girmekle hamile kalınır mi

Soru

eşimde erken boşlama problemi var, evlendiğimizden beri 3 yıldır aynı düzelmiyor bıktım artık. ilişkiye başlamadan önce elle oynayıp biraz oral yapıyorum hemen boşalıyor. sonra penisini yıkıyor bizde ilişkiye giriyoruz o şekilde 10 dakika falan seks yapıyoruz. ben orgazm oluyorum, yine elle onu boşaltıyorum. bazen böyle ilişki yaşamaktan imtina geliyor sıkılıyorum yapmak istemiyorum. birde bu şekilde ilişki yaşarken gebelik olur mu, yani riski var mı, içime boşalmıyor hiç, boşaldıktan sonra yıkıyor ?

Cevaplar ( 3 )

  1. ıhtimaller dahilinde olabilirde olmaya bilirde ancak orana bakarsan %80 hamile kalabilirsiniz. sperm 72 saate kadar yasamaya devam eder eger birisi yumurtalıklara tutunursa hamile kalabilirsiniz

  2. olursun kardeş içinde ne kaldığını bilemezsin ne kadar yıkarsa da yıkasın yine de kalır

  3. böyle konurunma yöntemi olmaz, prezervatifle yada sağlıklı ebelik korunma yöntemi ile korunmuyorsanız gebelik riski yüksek. gebelik için illa boşalma olmasına gerek yok. ilişki anında penisin vajina içinde olması yeterli. zaten zevk suyu falan derken hamile kalınabilir. bu arada eşinin erken boşalma problemi için birşeyler yapması kendini geliştirip bunu aşmak için çaba gösermesi lazım. muhtemel şimdi yaşınız genç tekrar 2. ye yapabiliyor ama yaş 30 oldumu işi bitmeye başlar penis tekrar kalkmaz yada sert durmaz. yanlış cinsellik yaşıyorsunuz haberiniz olsun.

Bir cevap bırakın