İdeal uzunluk ne olmalı penis büyüklüğü

Soru

sevgilimin penisi 13,14 cm arası, kız arkadaşım o seni mutlu etmez 20 falan olması lazım dedi. benimde kafama takıldı sizce erkek arkadaşım beni memnun edebilir mi ? aslında şimdiki sevgilimle kız arkadaşım eskiden sevgililermiş, şimdi arkadaşımın sevgilisi yok. bazen beni gıcık etmek için, ayrılmamızı istediği için böyle şeyler söylediğini düşünüyorum. daha önce hiç cinsel deneyim yaşamadım dedikleri doğru olabilir mi ? bana mantıksız geliyor söylediği ama emin olamadım sizler daha iyi bilirsiniz.

Cevaplar ( 11 )

 1. Bence bu soruyu bu siteye yazmadan önce diğer cinsel sağlık sitelerine de bakmışsındır. Orada sağlıklı bir penisin 8-16 cm arası olduğunu görmüşsündür. Doktorlara mı inanacaksın yoksa kız arkadaşına mı ?

  • bakmasına baktım bir sürü siteyi okudum ama hep dalga geçen cevaplar var. eğlencesine dalga mı geçiyorlar yoksa ciddi bir cevapmı veriyorlar karar veremedim. bu platforma çok daha ciddi olduğu için sormak istedim. ben kendimce mantık olarak yeteceğini düşünüyorum. zaten minyon biriyim 54kilo vajinamda öyle kendine göre hayli küçük. tabi hiç cinsel deneyimim olmadığı için şüpheye düşüyor insan. cevapladığınız için tşk ederim

 2. İdeal olarak sınıflandırmamalı. 14 cm gayet yeterli bir uzunluk. Kullanmasını bilmek önemli.

 3. Bana kalirsa yani tatmin edici diyollar ama 20 cm buyuk ideal 17 veya 18 olmali 13 biraz kucuk bence bi kadinin 13 cm omur boyu yetecegini sanmiyorum cunku vajina alistiktan sonra 20 cm bille kucuk gelebilioken 13 cm herzaman kafani kurcalicaktr

  • dedikleri ölçüler gayet yeterli, yeterki erkek iyi kullanmayı bilsin. @Berk vajina alıştıktan sonra ne demek, vajina genişlemesini kast ediyorsanız bu durum erkeği etkiliyor kadını değil, birde niye hep daha büyük istesin ki, vajinanın içi hissiz 14cm de girse 20 cm de girse hazda bir fark yok. içinde çok elzem birşey hissetmiyorsunuz. bu düşünceniz yersiz bence.

  • @erotic-girl bende size katılmıyorum, her tip eğilime tercihe sahip insan var. büyük isteyen varmıdır tabi vardır. gerçi haklılık payınız da var ortalama oran alırsak belki yüzde 3-5 oranında buda çok küçük bir azınlık. benim gördüğüm genelde gayler biseksüeller büyük penis takıltılı oluyor. birde cinsel ilişkilerini internette paylaşanlar paylaşmaya meraklı olanlar. çünkü onlar için olay daha çok bi show gibi büyük penis isteyen o*** ruhlu kadın havaları falan. normal evli çiftlerde heyecanlarını kendi içinde yaşayanlarda böyle bir şey çıkmıyor. tabi eğer erkek cinsellik konusunda başarılıysa. erkek başarısızsa penis boyunu değil kendisini bile istemiyorlar. sadece erkekler trafında değil kadınlar trafındada başarız kadınlar var, erkeklerde o tip kadından hoşlanmıyorlar.

 4. abartı rakamlara hiç gerek yok. size söylim penis vajinaya sonuna kadar girdikten sonra vajinanın üst üçgen kısmı ile erkekte penisin vücuda yapışık olduğu yer bir birine değip sürtünme oluyorsa o en zevki veren durum. eğer penis uzun olursa tam olarak vajina içine girmez vajina dibine dayanıp rahatsızlık ve acı verir. ki vajinanın 12-15 cm derinlikte olduğunu söylüyorlar fazlası kessinlikle ektra bir zevk vermez, aksine acıverir.

  • Daha iliski hic yasamamis ama penis boyuna takmış simdiden bunu şuan düşünen ilerde 20 ise neden 23 olmasin 23 se neden 25 olmasin derdurur

  • Çok haklısın iyyi tespit kasıkların birbirine değmesi çok keyif ve zevk verir kadın ve erkeğe

 5. merhaba, ideal uzunluk diye net bir kavram yok. genelde öz güveni düşük bireylerin ilişki esnasında başarısız olmaktan korkarak buna sebep aramasıyla penis boyu içe ilgili olabileceğini düşünüler. haliyle ideal boy diye bir kavram uydururlar. illa bir ortalama alınması gerekiyorsa geçmişte milyonlarca kişinin katılımı ile yapılan kapsamlı araştırmada kadınların ideal olarak 12.4 ile 14 cm arasında bir boy tercih ettikleri tespit edilmiştir.

 6. Bende kesinlikle katılıyorum ideal bir uzunluk en büyük en iyidir takıntisından fırlamış saçma bir şey

Bir cevap bırakın