penis başı ne renkte olmalı

Soru

penis başınız ne renk sizin? benimki farklı renklere bürünüyor bu normal mi? bazen pembe oluyor bazen tenimle aynı renk bazense mavi-yeşil arasında bir renk oluyor. ve baş kısmının her yeri homojen aynı renk değil bazı bölgeler daha koyu olabiliyor. herkeste mi böyle yoksa anormal bir durum mu var. pespembe olması için ne yapmam gerekiyor.

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    bendede öyle bi sıkıntı değildir inş kafama takılmıştı bazıllarının fotoğrafına baktım direk düz renk pembe bizdemi sorun var 😂

  2. 6

    penis başı gençlerde daha açık renk ve hassas olur bu sebeple biraz elleşince rengi kızarır pembemsileşir. yaş ilerledikçe deri kartlaştıkça rengi koyulaşır. kan akışına damar yoğunluğuna göre, kansızlık, üşüme gibi durumlarda rengi yeşilimsi mavimsi görünebilir. anlayacağınız şekli düzgünse, kaçak işler yapıp hastalık kapmadıysanız rengi çok dert değil.

  3. 4

    eğer bir hastalık yoksa rengi önemsiz çünkü farklı bireylerin yapısıda farklı olabilir rengi tonu şekli değişebilir. hatta seks esnasında seksten sonra banyodan sonra bile değişebilir. çokta kafaya takmayın. bu arada bazı kişilerin daha cazip olduğunu düşündükleri penis başına kırmızı tonda görünmesi için ruj sürüp parmakla ovaladığını duymuştum. onlara göre sözde kımızınsı pembe oluca kızlar daha çok beğeniyorlarmış. gel gör kızlar tarafında bir karşılığı yok, olay adamların kendi hayal dünyasından kaynaklanıyor.

Bir cevap bırakın