erkek aleti kaç cm olmalı

Soru

Arkadaşlar merhaba, sevgilimin penis boyu tahmini 10-12cm civarı ilişkiye girdiğimizde ben içimdeyken hissetmekte zorlanıyorum. tamam zevk alıyorum ama beni doyurmuyor ilişki bittikten sonra yine istekli olmaya devam ediyorum. mesela kız arkadaşım sevgilisinin 20 cm falan penisi olduğunu söylüyor, başka arkadaşıma soruyorum nerdeyse bir karış var diyorlar. bende sevgilime söyledim senin neden böyle küçük diye normal diyor, erkeklerin geneli böyle olurmuş doğrumu diyor. birde büyütmesi için ne kullanması lazım biraz daha büyük olsa daha iyi olmazmı

Cevaplar ( 6 )

 1. 6

  Bence birerkekte boy değil işlev olmalı o erkek sexe istekli ise zaten sana o penisi hissettirir bundan emin ol

 2. 1

  Sevgili degilmi nasil olsa bugün o var yarin baskasi olur takmayin okdr da

 3. 1

  merhaba, erkeklerde genelde biraz boyutla ilgili takıntı var, ya olmayanı fazla fazla söylüyorlar yada olanı çok küçümseyip yokmuş gibi düşünüp dert ediniyorlar. aynı durum öyle fazla ön plana çıkıyor ki bundan kadınlar bile etkileniyorlar. cinsellik yaşamayı bilmeyenler bile sorun penis boyu sanıyorlar. ortalama olarak bakılırsa evet haklısınız sevgilinizin ölçüleri genele göre biraz kısa, tabi bu durum kişinin kendi becerisi ile kolayca aşılabilir. belki gelişim süreci ve destekleyici bazı şeylerle bu ölçü biraz daha arttırılabilir. hap olsun, krem ve pompa desteği ile olumlu sonuç alınması ihtimal dahilinde, bunları deneyebilirsiniz. tüm bunlar dışında sizin cinsel doyumsuzluğunuzun sevgilinizin penisi ile ilgisi pek yok diyebiliriz.

 4. 4

  sen en iyisi sevgiline pompalı penis büyütme seti kendinede bir tane dildo al 🙂

 5. 4

  erkeğin aletinin kaç cm olacağını düşünmeyeceğiniz bir ilişki yaşayın. Kadının derinliği kaç cm erkeğin aleti kaç cm gibi sadece cinsel yönelimli sorular romantizme zarar verir. siz cinsel ilişki anında ne kadar aktifsiniz o önemli. penisi 30 cm olsa ve zevk alamama durumunuz da var. belki sevgilinizle dildo deneyebilirsiniz. cinsel hayatınıza renkli bir yan katar.

 6. 3

  tıp otoriteleri penisin 8 ile 18 cm arasına normal penis diyor, sonuçta adamlar diyorsa vardır bir bildikleri. zaten bununla ilgili büyük araştırma çalışmaları da varmış, sonuçlar net. boyunu kafaya takmamak lazım.

Bir cevap bırakın