erkek orgazmı kadın orgazmından farklımı

Soru

slm benim bir arkadaşım var geceleri yatakta telefondan gizlice porno izleyip sonra uykuda orgazm oluyorum diyor. benim bildiğim kızlar orgazm olur, sen uykuda boşalıyorsun diyorum yok hayır boşalma gibi oluyor bu ama sperm gelmiyor diyor. kafam karıştı erkeklerde orgazm oluyormu, yoksa arkadaşım uyduruyormu ? birde sperm neden gelmiyor ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  Erkeklerde eğer mastürbasyon yapılmıyorsa, vücut rüyalanarak kendini rahatlatıyor. Kimi erkekler gece boşalır kimileride boşalmaz ama boşalmayanlar boşalır gibi yine zevk alırlar. Ben de boşalmıyorum ama zevk alıyorum. Hoş ne zamandır rüyalanmıyorumda.

 2. 2

  ilginç bir durummuş, @CENK bu konuda haklı olabilir söyledikleri gayet mantıklı.

 3. 3

  nasıl oluyormuş o ya, rüyada boşalma var tamamda, sperm çıkmadan boşlama ne. büyük ihtimal boşlaıyormuş gibi hissediyor ama gerçekte boşlamıyor. ama o boşladım orgazm oldum diyordur. boşlama ile orgazm olma aynı şey benim bildiğim. aslında orgazm olma işte bu tam zirveyi yaşadığın zevk aldığın boşlamanın birkaç saniye öncesi, ondan sonra zaten boşalma başlıyor.

 4. 2

  merhaba, bu tür durumlar cinsel işlev bozukluğu yada düzensizliği olarak yorumlanabilir. sağlıklı erkekte sık sık bu tip şeyler görülmez. zaten olması gereken cinsel etkileşim ve eylem şeklide bu değildir. erkek ilişki öncesi tahrik olur isteklenir ilişkiye girer boşalır ve tamamlar. bi sonraki döngüye kadar değişiklik yaşamaz. eğer ilişkiye giremiyorsa mastürbasyonla tatmin oluyordur yada hiç tatmin olmayıp bazen seyrek şekilde uykuda boşalıyordur, bu boşlama sırasında da meni gelir. farklı durumlar varsa doktora gitmek muayene olmak iyi olacaktır.

 5. 2

  rüyasında cinsel ilişkiye girdiğini görmüştür ama boşalmamıştır. her zaman şeytan aldatmaz / kamyonu devirmezsin. mesela o anda bir de çok çişinn gelmiştir o da mani olmuştur. bende de çok oldu. gayet normal alelade bir durum :d

Bir cevap bırakın