çok ince penis zevk verirmi kalınlık ne kadar önemli

Soru

Penisin kalınlığı cinsel ilişkide ne kadar önemli ? İnce penis zevk vermez mi ? Zevk alabilmek için illaki penis kalın mı olmalı ? Penisin ince olması bayan için boşanma sebebi olabilir mi ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 5

  adamın işlevi daha önemli penisin eni boyu değil kullanan önemli ama seksi bilmeyen adamda kaç cm olursa olsun bir işe yaramayabilir

 2. 5

  başlangıç için ince sonra daha çok zevk versin diye talepler gittikçe kalınlaşır. incelik önemli değil aslolan penisi kullanmayı bilen deneyimli erkek olması. yoksa ister 20 cm olsun ister kalın çapı 5 cm olsun hiç bir zevk vermez eğer adamda bir maharet yoksa. penisi ince olan değil cinseli olarak başarısız erkek boşanma sebebi olabiliyor sanırım.

 3. 3

  merhaba, cinselliği genellikle uzuvların şekli ve boyutları ile değerlendirip buna göre çok daha fazla zevk alınıp alınmayacağından bahsedilir. ancak tüm bu bilinen varsayımlar yanlıştır. diyelim ki kalınlık yada boyut önemli olsaydı 22 cm uzunlukta 6cm kalınlıkta güzel bir dildo alıp kullansanız çok zevk alırmıydınız ? muhtemelen hayır çünkü hem canınızı acıtır hem de sokup çıkarmaktan başak bir işe yaramadığı için bir haz vermezdi. bunun yerinde penisi ince ve kısa bir erkek olsa hiç bir şey bile bilmese kesinlikle dildo ile aldığınız zevkin kat kat fazlasını alırdınız. hatta ilişki bile yaşamasanız o anki heyecan ve adrenalin size yeterli olurdu. burada şöyle bir durum ortayı çıkıyor, eğer erkek seks yapmayı bilmiyorsa tek bildiği sok-çıkar yapmaksa bu durumda dildo ile tatmin olmaktan pek bir farkı kalmaz. eğer yeteneklerini kullanıyorsa sekste çok başarılı ise o zaman boyutun ölçünün hiç bir önemi kalmıyor müthiş bir zevk alırsınız.

 4. 1

  ince kalın uzun kısa boş iş bunlar, adam zevk veriyormu veremiyormu onu söyle. eğer adam beceremiyorsa bu işi ne olsa anlamsız. penisi ince diye adamı boşamış gibi bir şey hiç duymadım sanırım bu bir sebep değil. ancak erkekliğin görevlerini yerine getiremiyor kadını mutlu edemiyor diye boşananlar var. nasıl değerlendirilir bilemiyorum artık.

 5. 3

  Ingiliz cakisimi daha islevli yoksa bildiginiz duz bir anahtarmi? Iste sorunuzun karsiligi bu ingiliz cakisi kucuk ele avuca sigar ama islevi cok cok fazladir. Bir anahtarin yapacagi sey bellidir

 6. 4

  kalın olursa tabi daha fazla zevk alırsın

 7. 3

  Bence kalın olmalı vajinanın duvarlarına sürtünerek girmelibence

Bir cevap bırakın