hiç olmayacak birine cinsel istek duydunuz mu

Soru

arkadaşlar normalde heteroseksüel bir bayanım. Bundan yıllar önce tanıdığım fakat hiç bir şekilde konuşmuşluğu tanışmışlığı olmadığı bir kızı gördüm. 1-2 gün aklımdan hiç çıkmadı. İstemsiz olarak o kişiye karşı cinsel ilgi duymaya başladım. Onunla karşılaştığımızda yerde onu beklemeye ve onu görmek için gittim. O kişiyi görünce kalbim çarpmaya başladı. Kendi kendime eve gittiğimde saçmalama senin bir erkek arkadaşın var ve erkeklerden hoşlanıyorsun sen heteroseksüelsin vb şeylerle kendimi avutmaya çalıştım. O kişiyi nasıl unutabilirim yoksa ben gizli bir lez miyim ?

Cevaplar ( 4 )

  1. ben çok ciddi bir ayak fethişiyim. kadın ayaklarına karşı ciddi bir ilgim var. yalnız öyle her ayak değil belli standartı olan ayaklardan olmalı. bu durumum benim 12 li yaşlarda başladı. daha meme, kalçanın etkilemedigi kadar kadın ayaklarından etki almaya başlamıştım. yani demem o ki kişinin cinsel tercihi ve arzulama durumu o yillarda kendini yavas yavas belli etmeye zaten başlıyor. demenize göre erkek arkadaşınız da olduğuna göre hemcinslerinizden bu zamana kadar etki almadığınız görüyorum. lezbiyenlik ya da gaylık çok daha erken yaşlarda baş gösteren durumlardır genellikle. eğer sadece bir kişiden etki alıyor ve sadece onda bu duyguyu, isteği yaşıyor iseniz bence anlık bir durumunuzla ilgili olabilir. lakin bu etkiyi sık sık başka hemcinslerinizden almaya başlayıp erkeklerden uzaklaşıyor iseniz burada problem var demektir.

  2. bazen şehvet ile olmadık şeylere takıntı yaparız. bu gibi durumların çoğu psikolojik birer bozukluğun eseridir ve zamanla bireyde eğilim kaymasına sebep olur. misal porono izlerken arada lezbiyenleri biseksüel yada grup yapanlara rast gelip izliyorsanız o anki birkaç sahne bilinç altında kalıp uzun zaman sonra birden yüzeye çıkabilir. sizde bunu heecan verici bulup pesine giderseniz bu sefer farklı beklentiler oluşur. temelde lezbiyen falan değilsiniz, sadece anlık şehvetle yanılıyor hatalı düşünceler oluşuyor. mutlaka unutmalısınız mantıksız olduğunu kendinizde fark ediyorsunuz.

  3. bende bu konuda @erotic-girl dediklerine katılıyorum. neyi görürsen kafayı ona takarsın ona yönelirsin. misal vitrinin önünden geçerken kırmızı bir kıyafet gördün çok güzel ya, banda çok yakışır benim olmalı bu ama çok pahalı alamam dedin. günler geçiyor ama aklına hep o elbise, paramı biriktirsem, telefonumumu satsam, arakdaşımdan borç mu istesem ne yapsamda o elbiseyi alsam. oysa ki hiç görmeseydin o elbiseyi hiç kafaya takmayacaktın düşünmeyecek istemeyecektin. anlayacağın bu hayatta yaşantın içinde gördüklerin yine aynı oranda hayat içnideki tercihlerinde belirleyici olur. porno izliyorsan bırak, bu düşünceleride unut düşünmeyi bırak.

  4. kendimden yaşça büyük kadınlara alaka duyduğum çok oldu ama hemcinsim olan birine asla ve kat’a alâka duymadım. zâten sizin sevgiliniz de var. bence bu gelip geçici bir şey. sadece o kızın güzelliğinden etkilendiniz o kadar. bunlar kalbe gelen vesveselerdir herkesin başına gelebilir. insanın kalbine sayısız olur olmayacak vesveseler gelebilir ve gelecektir. üstünde durmamak elzemdir.

Bir cevap bırakın