yaş ilerledikçe kadınlarda cinsel istek azalması olurmu

Soru

merhaba, gençlik döneminde çok azgındım bazen seks yapmama rağmen doyamaz elle tatmin olmaya çalışır mastürbasyonda yapardım. öyle ki kimi zaman sevişirken 2-3 erkekle olduğumu hayal ederdim müthiş bitmeyen bir istek olurdu, şimdi yaşım 32 bir bayan olarak son 3-4 yıldır belirgin şekilde cinsel isteğimde sürekli düşen bir azalma vardı. hele ki artık bu aralar hiç cinsellik yaşamak istemiyorum, ne porno ne erotik şeyler her türlü seksüel şey fark etmez ne olduğu hiç ilgimi çekmiyor hiç heyecanlandırmıyor beni. neredeyse o derece oldum ki artık seksten nefret ediyorum diyeceğim. kocam eskiden seninle çılgınca sevişirdik ne oldu niye bu kadar durgunlaştın diyor. elimde değil gerçekten hiç bir kıpırtı kalmadı. canlandırmak için haptı ilaçtı afrodizyaktı kullandım hiç bir işe yarmadı. düşünce olarak artık cinsellik umurumda değil. niye böyle oldu anlam veremiyorum. bir sağlık sorunumda yok, doktora gittim test yaptırdım herşey normal çıkıyor. nerden nereye geldik anlam veremiyorum. çok uzun oldu galiba affınıza sığınıyorum. sizce ne yapmam lazım ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  ya ne sandın istediğini yap, seks bir sudur iç iç kudur diye düşündünüz ama ne olsu su bitti mi ? ben bu siteyi okuduktan sonra hayatıma birçok alanda çeki düzen verdim, cinselliğin bile sınırsız sonsuz olmadığını öğrendim. neymiş aşırı cinsellik yaşarsan 30 yaşına gelince cinselliği bitirmiş oluyorsun. öyle abartmışsınız ki artık cinsellilkten bıkmış nefret etmeye başlamışsınız. sitede okumuştum erim beyin bir örneği vardı, bir tava baklavayı bir kerede yersen tiksinir bi daha baklava bile görmeye tahammül edemezsin diyordu. sizde de olmuş bi kerede cinselliği yiyip bitirmiş, dahada cinselliğe tahammülünüz kalmamış. geçmiş baklava tavası bitmiş yiyecek kalmamımş ne kadarda isteseniz daha fazla yiyemezsiniz. okuyanlar seks manyakları umarım buradan biraz ders alırlar.

 2. 4

  Yani zamanla alışılmışlık tek düzelik gelir oluyo diye limitsiz değil hiç bir şey Eskilerin güzel bir lafı var “bal yiyen baldan bıkar”

  • 10

   uzun lafın kısası @Ertugrul en iyi şekilde özetlemiş, “bal yiyen baldan bıkar”. belki soruyu yazan için çok geç kalınmış olabilir ama okuyup aynı yolda olan aynı hataya düşenlere tavsiyem, cinselliği ölçülü yaşasınlar. cinsel doyum çok yapmakla değil tadında bırakmakla olur.

 3. 2

  Kadinlar erkekleri cinselligin bazi zamanlarinda isteksizlesmesine tahammül edemiyorken sizin esiniz genede etmis boşanmamış bazi kadinlar anlasin diycem de anlamazlar ki

  • 6

   başkan öyle deme şimdi, boşasınlarmı böyle şeyleri aklına sokma milletin 🙂

  • 5

   Kadınlar bizi anlasın öyle armut pis ağzıma düş olmaz ondan dedim, herkes kendini biraz bilsin empati yapsın diye

 4. 6

  selam, gerçekten benimde dikkatimi çeken bir önceki soruda cinsel arzularına şehvetine engel olamayan kişi geldi, en iyi ihtimalle onunda sonu böyle olabilir. hızlı başlayıp sonra bir anda yorulup ortada tıkanıp kalabilir. bu noktada soruyu sorana çokta verilebilecek bir cevap yada tavsiye yok. bir miktar cinselliğe ara verin kendinizi zorlamayın. bırakın biraz dinlensin sonrasında farklı heyecan verici şeyler yenilikler yaparak cinselliğinize suni teneffüs yapmaya çalışın, belki bu onu bir nebze daha yine geriye hayata döndürebilir.

 5. 0

  ilk günkü gibi birbirinize kur yapın. daha yaşın 34. haftada bir tatil gününüzü kendinize ayırın. aynı zamanda cinsel gücü arttırıcı çeşitli gıdalar tüketin. bol sevişmeli günler dilerim.

Bir cevap bırakın