31 çeken kadınlar cinsel açıdan daha istekli olur mu

Soru

mrb, ben 23 yaşında kendi halinde bir kızım. erkek arkadaşım sevgilim yok. hiç bir zamanda olsun cinsel şeyler yaşayayım diye düşünmedim. kız arkadaşım 24 yaşında bu güne kadar 7 sevgili değiştirdi, çok kudurksun, senin yüzünden bana adam kalmayacak diye şaka yapıyorum, kızım çok azgını napıyım diyor. nasıl azıyorsun bu kadar bende hiç öyle olmuyor dedim. sen 31 çekmiyorsun ondan azgınlık yok. çeksen senin de cinsel isteğin artar diyor. aman yok kalsın delilik senin yaptığın, ben senin kadar cesaretli değilim dedim sonunda. aklıma takıldı gerçekten mast yapmak cinsel isteği arttırır mı ? yani mast yapan kızlar daha azgın mı oluyor ? bir bağlantısı var mı 31 çekmekle, isteğin ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  bir erkek olarak arkadaş bilip bilmeden sallamış,belki de doğru bilinen yanlışlardan biri de olabilir. masturbasyon libido yükseltmez, zaten amacı yükselmiş libidoyu altlara çekmektir 🙂🙂 eskilerin tabiri ile su akar yolunu bulur akışına bırak.

 2. 2

  zaten kadın mast yapıyorsa libidosu çok yüksektir ki yapıyordur. yoksa cinsel isteği fazla değilse yapmaz. mast bildiğiniz elle kendini cinsel yönden tatmin etmektir. mast yapmak cinsel isteği arttırmaz. belki şu olabilir, mast yaptıkça kendini uyararak kendini cinsel açıdan aktif tutma anlamında isteği arttırabilir. öyle bir bakış açısı olabilir.

 3. 1

  herkesin cinsel enerjisi libidosu farklı, bakıyorsun bazıları çok azgın ama iş sekse gelince beceriksiz. bazen bakıyorsun hiç cinsellikle alakası yok gibi ama mukteşem bir seks yapma kabiliyeti var. anlayacağınız cinsellikle mastürabsyon yapmakla değerlendirmek yalnış.

 4. 6

  sevgili seval arkadaşın sallamış hadi diyelim doğru sen onun gibi olmak zorunda değilsin. ben erkek olarak mastürbasyon yapmıyorum ve rahatım. öbür taraftan sen de mastürbasyon yapma ve sevgili bulmak istemiyorsan bulma. çünkü mastürbasyon sağlıklı bir şey değil. onun dışında sevgili bulsan bile bu devirde önüne gelene güvenmek zor. gözün tutuyorsa o kişiyle ciddî bir şey düşünebilirsin. hayatında doğru adımlar atarsan kendiliğinden olacak.

 5. 2

  libido ve cinsel istek kişiden kişiye değişir ya bunu masturbasyona bağlamamak lazım

Bir cevap bırakın