cinsel istek artınca vajina içi kaşınıyor mu

Soru

arkadaşlar herkese selamlar. size bir konuda soru sormak istiyorum, özellikle bayan arkadaşlar yanıtlarlarsa sevinirim. sevgilim bu siteden bir hap almış istek arttırmak için şimdi bir hap ben bir hap o alıyor. sonra ön sevişme yapmaya başlıyoruz. tahmini 15-20 dk sonra bana ateş basması heyecanlanma gibi hisler geliyor. üstümü çıkartıyorum o şekilde sevişmeye devam ediyoruz, zamanla vajina içi kaşınıyor gibi olmaya başlıyor. sanki vajina kabarmış içinde tıp tıp bir şey seğiriyor gibi oluyor. sevgilimde eliyle şap şap vajinama tokat atıyor. dayanamayıp hadi gir artık diyorum sanki o içime girse rahatlayacakmış gibi hissediyorum. ilk girdiğinde hoşlanıyorum, sonrasında penisi daha kalın olsaydı içini doldursaydı gibi bir hissiyat geliyor. peşine vajinada kaşıntı artıyor gibi oluyor ayaklarımın altı sanki ateşlerde yürüyor gibi derken kasılmaları hissediyorum ve orgazm oluyorum. orgazm olduğum an tamam bittim tükendim çok fena seks yaptım diye düşünüyorum, 5 dk geçmiyor yatakta yatarken yeniden uyarılmaya vajinamın içi kaşınmaya başlıyor. yetmiyor 3-4 parmağımı vajinamın içine doğru bastırıp elle mast yapıp birde öyle tatmin oluyorum. sevgilimde beni izleyip çok azgınsın o****n yine bana 2 gol attın diyor. normalde ben evde tek başıma mast yaparken hiç böyle şeyler olmuyor, dairesel hareketlerle okşuyorum tüm hazzı vajinanın üst ucu klitoriste toplandığını hissediyorum sonra kasılma ve gevşeme ile sakince orgazm oluyorum. sevgilimle istek arttırıcı hap kullandığımız için mi böyle oluyor, yoksa cinsel ilişkiden farklı haz mı alınıyor anlayamadım. bu kaşıntı normalde sizde de oluyor mu, hap kullandığımız için yan etki mi bu ? bu arada yanlış anlaşılmasın, sevgilimle daha yeni yeni cinselliği keşfediyoruz. o yüzden anlamaya çalışıyorum.

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  selam, cinsel uyarım sonucu vajinada tepkiler oluyor ama bunu herkes ya farklı hissediyor yada farklı tarif ediyor. kim kaşınıyor gibi diyor, kimi acıyor, kimi gıdıklama, kimi seğirme, kimi titreme, kim kalp atışı, kimi yanıyor gibi diyor. yani anlayacağın aşağı yukarı sanıyorum herkes kendince yorumluyor. genel itibari ile bu tip şeyler olması normal. tabi cinsel istek arttırıcı kullanıyorsanız bu durumda tepkilerin de aşırı ve yoğun olması normal bence. aynı şekilde cinsel isteğinde bitmemesi tekrar elle tatmin olmaya çalışmanız kullandığınız cinsel istek arttırıcıdan dolayıdır. zaten daha yeni bir şeyler keşfediyorsan biraz yabancılık çekebilirsin, zamanla her şeyi daha iyi anlayacaksın. bu arada korunmayı ihmal etme, gebelik riski var.

 2. 2

  kaşınıyor gibi değilde bende daha çok gıdıklanıyor gibi oluyor. daha önce hiç hap kullanmadım ama mast yapmakla ilişkide boşalmak farklı şeyler. mast olunca sanki yüzeysel oluyor her şey, ama ilişkide öyle değil haz sanki derinlerden vücudunun içinden yayılıyor gibi oluyor, hani vajinal mi yoksa klitoral orgazm mı diye soruyorlar, o muhabbet sanırım burdan geliyor.

 3. 2

  sevgilininiz nerden almış ismi neymiş rica etsem ismini paylaşabilir misin ya da aldığı yeri @eysa_21

 4. 3

  bayıra karşı yatır beni tırmala beni kaşı beni 🙂 şaka bir yana da bunları keşfetmen gereken sensin, herkes farklı tepkiler refleksler yaşar. zamanla bunlara alışır öğrenirsin. öyle oluyor böyle oluyor diye sorman gereksiz. lakin kap kullanıp aşırı isteklenince böyle şeyler olası. ben çok azınca daha çok sanki vajinaya parmak sokup çeviriyorlarmış gibi bir his oluyor. kimi zaman yalanıyormuş gibi sıcaklıkta hissediyorum. sende biraz farklı olabilir.

 5. 2

  ben içi çok ısınmış gibi hissediyorum, ne bileyim sanki acı biber sürülmüş gibi diyeceğim ama tam olarak öyle değil. birde bende aşırı sulanma ıslanma oluyor. hatta yürürken bile kaygan şekilde sürtünüyor daha fena etkileniyorum.

  • 3

   sorununuzun çözümü var aslında bir oyuncak alarak takın ve koşuya çıkın

 6. 3

  yeni cinsellik yaşıyprsanız bunu hapsız yapın yepyeni bir otomobil düşünün hemen limitlerini zorlamayın önce tanıyın eksik gelen bişeyler varsa modifiye edersiniz onun gibi düşünün.

 7. 2

  kendiliginden istegi normal biri neden ekstra ilac aliyorsunuzki bu arada ben eczaciyim

Bir cevap bırakın