evli çiftlerin travesti ile fantazi yaşaması

Soru

selamlar, biz 45 li yaşlarda günyayı gezen bir çiftiz, gittiğimiz yerlerde cinsellik yaşamak ayrıca tutkumuz ve bu 3 hafta malta’dayız. bir tur rehberi ile tanıştık ve trans olduğunu öğrendik, maltada farklı eğilimlere sahip pek çok kişi varmış. rehberle birlikte 1 haftadır pek çok yer gezdik, bu süreçte bolca da sohbet ettik ve garip şekilde ilgimizi çekmeye başladı. aynı şeyi kocamda söyledi, hatta geçen gece fantazi yaparken onunda aramızda olduğunu hayal ettik ve çok heyecanlı bir cinsellik yaşadık. şimdi acaba onu da dahil etsek birlikte fantazi yaşasak nasıl olur diye düşünüyoruz. daha önce hiç böyle bir düşüncemiz olmamıştı, ilk defa oluyor ve hem çekiniyor hem de nasıl olur diye merak ediyoruz. açıkçası hiç mantıklı değil, hatta yaptığımız yanlış bir hata bile olabilir lakin şehvetimiz mantığın önüne geçiyor. böyle bir şey yapan var mı ? bir kere yapsak ne gibi olumsuz etkileri olur bize ?

Cevaplar ( 6 )

  1. sizde zaten farkındasınız, bu tür fantaziler bir anlık şehvetle ortaya çıkar ve o anda insan akla ve mantığa aykırı hareket ederek şehvetinin sürüklediği yöne savrulur. neyse ne çok yaşamak istiyorduk işte yaşadık istediğimiz oldu sonunda rahatladık diyebilseniz ne ala. aksine yaşadıktan sonra bu hiç bizim hayal ettiğimiz şey değildi, yaşadığımıza değmedi, keşke yapmasaydık diyeceksiniz. emin olun %99 insanlarda bu oluyor, sonrasında pişmanlık. çünkü ortada farklı bir şey yok, düşündüğünüz gibi bir değişim olmayacak cinsel hayatınızda yada cinsel tatmin duygunuzda. genelde olmadık şeylere bulaşmayın diyebilirim. yoksa gelecekte şehvetin sizi götürdüğü yere savrulmaya alışırsanız, bu gün travesti, yarın gay, öbür gün ortay karışık derken, daha beter şeyler yapmaya başlarsınız.

  2. bir anlık şehvet ile oluştuğunu düşünüyorum ben. olabilir ilgi vs ama fakat sonrasında ilişki daha başka boyutlar kazanır ve kendinizden uzaklaşırsınız diye düşünüyorum

  3. bence çok şanslısınız, geziyor yeni şeyler görüyor, üstüne gittiğiniz yerlerde fantaziler yaşayacak cinsle hayatınızı taze ve heyecanlı tutuyorsunuz. tam tersine biz monotonlaşıyoruz. yanlış anlaşılmasın, ben travesti ile cinsellik konusunda demedim, açıksa bende böyle bir şey yapmanızı önermem, hata olur diye düşünüyorum. bir birinize olan bağınız kopabilir gönlünüz başka yerler kayabilir. fantazi hayal falan biri biriniz coşkuya getirin ama gerçekleştirmek çok kötü bir hata olur. tüm denge düzen değişir. güzel bir ilişkiniz ve heyecanınız var bunu mahvetmeyin bence.

  4. bende erim beye katılıyorum sonuçta sizin baş başa yaşadığınızdan farklı, çokta muhteşem olarak hayal ettiğiniz bir şey olmayacak. yok yere sonunda keşe yapmasaydık denediğiniz bir deneyim sizi pişman edecek. ne gerek var, ne güzel yıllardır süren güzel ilişkiniz varmış, hiç bozmayın mahvetemyin. trans gay lez grup bisex falan uzak durun. temiz temiz yaşayın.

  5. fantazi diye hayal kurup sonra bunları gerçekleştirme arzusu şehvetin aldatmacasından başak bir şey değildir. nefsinize hakim olun, olmaıyorsanız bu fantazilere hayallere biraz ara verin. yoksa böyle tam gaz gitmeye devam ederseniz bodoslama duvara çarpacaksınız. akıl mantık hiç bir zaman şehvetin gerisinde kalmasın, sizi şehvetin cinsel arzuların yönetmesine izin vermeyin.

  6. aklınıza düşen şey sizi artık rahat bırakmayacak tabii bu benim fikrim ama irade ve karar size ait

Bir cevap bırakın