evdeki eski cep telefonunu vibratör olarak kullanmak

Soru

merhabalar 25 yaşındayım, bugüne kadar 1 kere evlenip 1 yıl sonra ayrıldım, hayatımda başka biri olmadı. daha çok elle tatmin yaşadım. kimi zaman orgazm zorluğu yaşıyorum bunun içinde eski kullanmadığım tuşlu bir cep telefonuna prezervatif geçirip titreşime açıp vajinama sokarak tatmin oluyorum. bazen telefonu da sabunlu kloraklı bezle sildiğim oluyor. hijyene dikkat ediyorum. bu şekilde tatmin olmam konusunda olumsuz bir durum var mı ? yani bana zararı olur mu ? birde kimi zaman neden orgazm olmakta zorlanıyorum anlam veremdim.

Cevaplar ( 4 )

  1. yaptığınız hareket pek mantıklı değil. bunca uğraşacağınıza düzgün bir vibratör almayı düşünmediniz mi? çok sık mastürbasyon yaparsanız zevk almakta zorlanabilirsiniz. kendinizi gereksiz yere yormayın böyle.

  2. zaten bekar bir bayansınız neden neden kendinizi zorla orgazm olmaya zorluyorsunuz bunu anlayamadım masturbasyon çok gerekli olmadıkça yapılmamalı. ilk sorunuzu gelince @bluewave arkadaşımızın dediğine gibi kendinize güzel bir vibratör alın

  3. 😁 çok iyi ya titreşimli telefon kullanan ilk defa duydum. çok iyisin doğru yoldasın devam.

  4. internet hurafelerinin aksine masturbasyon yapmak zararlı değildir. bunun zararlı olduğuna dair hiçbir bilimsel veri yoktur. ama elle ya da bu iş için üretilmiş aletlerle yapmak şartıyla.

Bir cevap bırakın