31 çeken kızlar vibratör kullanan varmı

Soru

Mrb ilk defa bir vibratör aldım ama vajinal değil anal kullanıyorum, daha çok mast yaparken klitoris üzerine dokundurup yada analdan uyarım yapmak için tercih ediyorum. çok zevk alıyorum orgazm olduğumda bile hala vajinamda kasılmalar oluyor. kullandıkça daha çok bağımlısı oldum. acaba anal kullanmakta ve sık sık vibratör kullanıp 31 çekmenin bir zararı olurmu bana, mesela gelecekte evlenince orgazm sorunu yaşarmıyım ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 7

  vibratör candır 🙂 da sen fazla abartma sonra bağımlılık yapar bırakamazsın. hem anal kullanmak niye, bakiresin ondanmı ? yoksa analdan daha çok mu zevk veriyor ? hı ?

 2. 5

  vibratör titreşimli olduğundan dolayı masturbasyon yaparken bir bayan için en ideal ürün olduğunu söylemeden geçemeyeceğim sizin sorunuz olan evlenince kocamdan vibratörün verdiği zevki alabilirmiyim aslında koacanızla ilişki sırasında da kullanabilirsiniz bu durumda çifte zevk almış olursunuz hem adamın üzerindeki yükü almış olursunuz sizi orgazm etmeye ekstra zaman harcamamış olur:)

  • 3

   @kurt_like verdiğiniz fikir güzel 🙂 değişik bir bakış açısı

 3. 8

  çok sorun değil istediğinizi kullanın hijyene dikkat edin. anal sonra vavinal arasında geçiş yapmayın. birde abartı şekilde kullanmayın, alışkanlık yaparsa gelecekte zorlanırsınız. abartmadan tatmin maksatlı kullanmakta sorun yok bence.

 4. 4

  selamlar, vibratör keyifli bir oyuncak olsa da her seferinde bolca söylediğimiz klasik tavsiye her şeyin fazlası zarardır, abartı şekilde kullanmaktan kaçının. yani bakın kendiniz bile bunun gelecekte size olumsuz olarak yansıma yapacağı konusunda endişeniz var, gerçekten de haklısınız bu konuda. adaptasyon sorunları, haz alamama, orgazm sorunları derken psikolojik olarak bile etkilenebilirsiniz. kullanın ama tadında ama abartı olmayacak şekilde. iyi eğlenceler.

 5. 2

  diğer arkadaşlarında ifade ettikleri gibi aşırıya kaçmadan kullanabilirsiniz ancak hijyen şart temiz kullanırsanız bir problem olmaz anal da kullandığınız dildoyu çok iyi ve dikkatli hijyen hâle getirmeden vajende kullanmayın biz karı koca kullanıyoruz ve çok memnunuz sağlıklı ve zevkli vakitler dilerim

Bir cevap bırakın