seks oyuncakları erkek olarak kız arkadaşınıza vibratör alır mısınız

Soru

sevgilimle 7 yıldır birlikteyiz. son üç yılı uzaktan ilişki yaşayarak geçirdik. telefonda buluşacağımız gün için sürpriz yapacağını söyledi. ısrar ettiğimde vibratör, kırbaç, maske gibi seks oyuncakları aldığını söyledi. nedense vibratöre çok takılı kaldım ve afalladım. (seks oyuncaklarından bazılarını denedik, zarlar, kartlar, oyunlar falan.) ama bu sefer bana bir şey oldu. benden sıkıldığını hatta benimle ciddi düşünmediğini düşünüyorum. kafamda kurdukça kurdum. aldatıyor mu, beni çok mu azgın buluyor, özgüven eksikliği mi, yoksa sadece fantezi mi diye diye kendimi yiyorum. nedenini sorduğumda senin için diyor. aranızda bana “bu durum hoşuna gitmesi gerekiyor” diyen olabilir ama ben neden rahatsız olduğumu ve kendisinden soğuduğumu bilmiyorum. çok mu bağnazım? erkek olarak kız arkadaşınıza vibratör alır mısınız? bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Cevaplar ( 4 )

  1. ilk defa profesyonel bir şekilde cevap vermek yerine içimden geldiği gibi yazacağım. açıkçası ben kız arkadaşıma vibratör almazdım. benim için cinsellikte onun ve benim arama giren her 3. nesne bir bozgun gibidir. vibratörün yapacağı işlevi vibratör kadar hızlı yapamasamda elimle simüle edebilirim. kelepçe olabilir belki, kırbaç eğer ilgisini çekiyorsa biraz kalçalara olmak üzere kullanılabilir, fakat bunlar hep cinselliğin alt başlığı olur. benim için önemli olan partnerim ile birlikte doyuma ulaşmak olurdu. kelepçe, kırbaç gibi nesneler belki heyecan olsun diye birkaç birliktelikte bir kez kullanılır belkide ayrı ayrı zamanlarda kullanılır halde olurdu. fakat vibratör veya dildo tarzı, genel olarak tek başına mastürbasyon yapılırken kullanılacak olan ve cinsel oyuncakların temelini oluşturan her türlü mastürbasyon oyuncağını ilişkimden uzak tutardım. benim yapabildiğim şeyin yerini oyuncağa bırakmak istemezdim. bu durumun seni sıkıntıya düşürmesini az çok anlayabildiğimi düşünüyorum, aktif bir cinselliğim varken kız arkadaşım bana yapay vajina getirse bende pek hoş karşılamazdım muhtemelen. ama bu sadece hissettiklerim değil, kendi düşüncelerim açısından da doğru olmadığı için. ben daha çok farklı fanteziler veya fetişlere tamam diyebilirdim ama herhangi bir şekilde cinsel oyuncak kabulünde bulunmazdım. kelepçe, kırbaç, gözleri kapatmak için bandana, bdsm bantı gibi ürünler olabilir, ama vajina veya penisi simüle eden, klitorisi uyarabilecek herhangi bir ürünü evimde bulundurmak istemezdim. – cinsel koç –

  2. mahrem bir konu ama yanlış anlamazsan benim fikrim uzakta kaldığı için demişsin son zamanlarınızda belki senin cinsel hayatından emin olmak istemiştir bunun için de birkaç şey almış olabilir benim uzaktan ilişkim olsa sevgilim de bana birkaç oyuncak aldım dese fantezi için normal karşılardım.

  3. sorunun merakinin cevabı aslında sorunun içinde sen yazmışsın 3 yıldır uzak mesafe ilişki yaşıyorsunuz böyle bir durumda bence ufak bi ihtimal senden emin olmak için almıştır aklının karışıp kaçamak yapmaman için yüksek ihtimal seni düşündüğü için almıştır bence bu kadar büyütme

  4. hayatım çok farklı açılardan değerlendirme yapılabilir. bu sorunun cevabı tek değil. herkese göre farklı yorumlanabilir. asıl mesele adamın kendi beyanı ve düşüncesini esas almak altında illa bir sebep neden aramamaktır. lakin beyanı ile hareketleri arasında tutarsızlık varsa o zaman böyle bir şeyden rahatsız olabilirsiniz. yoksa adamlar, çiçekte alır, iç çamaşırı da alır, vibratör dildo, hatta daha uç nokta belden bağlamalı penis bile alır. tabi şu faktör de var, yaş ilerliyor, adam ilk günkü ergen değil, eskisi gibi performans gösteremiyor. zaman içinde yaşlandıkça bir şeyler kaybediliyor. bu eksiği kapatmak performans yetersizliği olabilecek durumlarda bunu kapatacak oyuncaklar olarak da düşünmüş olabilir. cinsellik bildiğiniz gibi monotonlaşmayı sevmez, yenilik hareketlilik, farklı heyecanlar ister. yoksa çok çabuk sıkılır cinsellikten soğursunuz. vibratör gibi şeylerde cinselliğin bir noktasında bu heyecanı sağlayabilir. olmusuz düşünmeyin kendinizi negatif şartlandırmayın. rahat olun bence bir sorun yok.

Bir cevap bırakın