anal plug sevdası ve anüs genişlemesi

Soru

2 adet anal plug sahibiyim. biri metal taşlı olanlardan diğeri silikon yapılı. ikisini de çok zevk alarak kullanıyorum. silikon olanı 4cm kalınlığında ve ilk başlarda alırken çok zorluk çekiyordum ancak artık kaydırıcı jelle tek seferde hiç zorlanmadan alabiliyorum. geçen gün evde kendimi denemek istedim. banyoda iki parmağına kaydırıcı jel sürdüm ve anüsüme soktum. sonra 3 parmak 4 parmak derken biraz daha jel kullanarak elimi bileğime kadar sokabildim. alışma süresi 2dk falan oldu. pornolarda gördüğümden inanamadığım ve imkansız dediğim bir sahneyi kendi vücudumda yaşadım. aynanın karşısına geçip yanaklarını ayırdığımda anüsümün 3cm kadar açıldığını gördüm. soruya gelecek olursak artık farklı şeylere sıra gelmeden ( anal seks isteği gibi) plugları kullanmayı bıraktım. anüs genişlemesi sorunu yaşar mıyım. yada plug kullanmaya devam etmeli miyim. gerçekten çok kararsızım. sizce ne yapmalıyım.

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    kesinlikle devam etmemelisin, en azından kontrollü olmalı abartmadan takılmalısın. diğer türlü sürekli bir adım ileriye taşımak hiç iyi olmaz.

  2. 4

    zaten plug gibi ürünlerin asıl maksadı anüsün esnemesi ve açılmasını sağlamak. aşırı kullanmak fazla açılmaya sebep olur. aşırı açılma olursa sarkma olur ve kapanmaz, oradaki kasları aşırı gevşetmiş olursunuz. gelecekte altınıza bez bağlayıp gezmek zorunda kalırsınız, çünkü poponuz tutmaz altınıza edersiniz. zevk bire yere kadar aşırıya gitmemek lazım. nek adar büyük şeyler sokarsın o kadar mutlu olursun olayı psikolojik aldanma ve tatminden öteye birşey değil.

  3. 3

    plug kullanma nedenim üst seviyede cinsel tatmin yaşayarak boşalmak değil zaten ki plug ile olabilecek bişey değil bu. sadece içinin devamlı dolu olması iyi hissettirdiği için kullanıyordum ancak genişleme sözkonusu olunca bıraktım zaten. şimdi belli bir süre kullanmayacak kapanma olup olmadığını gözlemleyeceğim. eğer kapanma olursa haftada bir iki gün birkaç saat kullanarak tadında bırakacağım. cevaplarınız için de teşekkür ediyorum.

Bir cevap bırakın