evde dildo ile anal yoldan nasıl 31 çekilir

Soru

başka şehirde okuduğum için yalnız yaşıyorum kız arkadaşım yanıma taşındı. haliyle rahat duramıyoruz sürekli seks yapıyoruz sabah akşam. sevgilimin bir tane dildosu var titreşimli ısıtmalı falan çok gerçekçi penis gibi duruyor. hep bi hoşuma gidiyordu şekli görüntüsü. bi hafta sonu o yokken aldım elime bakıyordum titreşimi falan nasıl diye oynuyordum dilime falan değdirdim ağzıma soktum. sonra dayanamadım uçunu kalçama değdirdim acayip titriyor. huylandım acaba deliğime değdirsem nasıl olur diye, sırt üstü uzandım bacaklarımı iki yana açıp deliğime değdirdim. acayip oluyor sanki birisi diliyle yalıyor. tükürükleyip biraz bastırdım kafası içime girdi biraz canım acıdı ama hala hoşuma gidiyor, azıcık sok çıkar yaptım çok zevk verdi. tekrar tükürükledim sert bi şekilde tekrar içme soktum bi anda orgazm oluyor gibi hissettim peşine hiç dokunmadan boşlamaya başladım. inanılmaz bi deneyimdi. ondan sonra anal mast yapmaya merak sardım. sevgilim yokken anal mast yapıyorum ama o ilk seferki gibi bi daha boşalamadım. internete vidoları izleyip yapıyorum ama olmuyor. ne yapmam lazım tekrar eskisi gibi dokunmadan anal yoldan boşlamak için ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    cidden garip başlayan mutlu sonla biten bir deneyim olmuş:) lakin farklı şeyleri keşfetmiş olmak senin başına bela, işte bak şimdi yine aynı zevki arıyor yaşamak istiyorsun. bazen kendiliğinden oluyor zorlama ile olmuyor. bir süre ara ver cinsel isteğin yoğunken rahat bir ortamdanyken yap hazza odaklan sakin sakin olursa olur olmazsa biraz elle penisi okşarsın kıvama gelir öyle boşalırsın. yalnız dildoyu temiz kullan hijyeni için, bide sevgilin sonra anlarsa dildo ile işler çevirdiğini canın sıkılabilir ona göre…

  2. 4

    bence böyle şeyleri çok kurcalama gideceği nokta pekte olmak isteyeceğin yer olmayabilir. böyle şeyleri yaparken sonucunu hesap etmiyoruz, eğilim bozulmasına sebep olabilir. kızları bırakıp başka heyecanlar peşine koşmaya başlayabilirsin. ben nasıl yapılır konusuna değil biraz farklı açılardan bakmanı önermek istedim.

Bir cevap bırakın