diş fırçası vibratör olarak kullanarak mast yapmak

Soru

porno film izlerken tesadüfe görmüştüm, bende hiç kullanmadığım pilli bir diş fırçası var onu kullanmaya karar verdim. başına temiz olsun diye prezervatif geçirdim sonra klitorisime dokundurup birkaç defa mastürbasyon yaptım. çok yoğun bir orgazm deneyimi yaşadım. benim yaşım daha 18 hiç bir deneyimim bilgim yok acaba bu şekilde mast yapmak zararlımı. vajina içine sokmadan etrafında çevresinde dolaştırmak titreşimli olması bekaretin bozulmasına sebep olabilir mi ? tşkler.

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  Ne zararı olacak zevkini almaya bak içine sokarsan sadece kızlığın kaybedersin nasıl zevk alıyorsan öyle yap

 2. 4

  tabi vibratöre göre farklı bir alternatif olabilir, vibratör alıp saklama derdi olmaktansa belki bir fırça kullanmak sizin için iyi olabilir. burada benim değinmek istediğim mesele kullanılan nesneye değil, mastürbasyona kendinizi alıştırmanız. her zaman ki sorun şimdi bu şekilde tatmin olmaya orgazm olmaya alışırsanız gelecekte gerçek bir ilişki yaşarken tökezleyeceksiniz. haz alamayaaksınız, zevk alamadığınız için orgazm olamayacaksınız adaptasyon soruları yaşanacak. sonra yine eskisi gibi orgazm olmaya çalışacaksınız falan cinsel düzeniniz bozulacak. yapın siz bilirsiniz ama bence öyle şeylerle orgamz olmaya alıştırmayın kendinizi.

 3. 4

  değişik tatmin yöntemi hiç denemedim ben daha çok elimi kullanmayı tercih ediyorum, yavaş tempoda tatlı tatlı okşamak daha fazla zevk veriyor.

 4. 3

  Bekareti bozmaz ama çok fazla masturbasyon ilerde vaginal orgazmda zorluk yaşamana sebep olur

Bir cevap bırakın