eşimde cinselliğe karşı tiksinti sendromu var

Soru

merhaba, ben 18 yaşında 6 aylık evli bir bayanım. önceden nişanlım bana cinsellikten tiksindiğini söylüyordu ben çok ciddiye almadım öylesine olduğunu düşündüm. evlendikten sonra anladım gerçekten cinselliğe karşı mesafeli davranıyor, olabildiğince cinsellik yaşamaktan kaçınıyor. benim ısrarımla isteğimle ancak geliyor ve ışıkların kapalı olmasını istiyor. vajinaya falan dokunamıyor huylanıyor tiksiniyor. bu kadar olacağını tahmin etmiyordum. ne sorunu var anlamadım, nasıl bir tedavi yaklaşımı olması lazım ? maddi durumumuz çok iyi değil özel psikologlara gidemem, devlet hastanelerinde bu tip konularla ilgileniyorlar mı ? hangi bölüme gitmemiz lazım ?

Cevaplar ( 4 )

  1. bence baska bir problem var gibi. yoksa her erkek oraya dokunmak girmek ister

  2. acaba adam gay eğilimli olabilirmi diye aklıma geldi, bunun dışında aseksüel eğilimli biride olabilir. muhtemelen psikolojik sorunlar yada takıntılar sebep. yoksa gayet normal bir şeyden tiksinmek hiçte mantıklı değil.

  3. bence zamanında bişey olmuş bunun sonucunda böyle bir cinselliğe karşı itkesi oluşmuş bir pisgologa gitrmenizi tavsiye ederim genelik ile böyle şeyler zamanında yaptığı hatalardan oluyor yoksa gey yada aseksuel olsa gine yapar senin isteğin üzerine. bı pisgologa gidin hormon takviyesi yada terapi önerebilir. çocukken elini böcek isıran çocuk birdaha böceğe dokunmaz yada eli yanarsa ateşe dokunmaz büyük ihtimalle küçük ken birşey yapmış sonucunda trajedik birşey olmuş ve bunun sonucunda sizin eşiniz yukarda yazdığım gibi piskologa gidin

  4. farklı eğilimleri olabilirmi ilk elisin bakire bir kiz sabah akşam pompa olması gerek

Bir cevap bırakın