kocamın cinsellikle ilgili neler düşündüğünü anlayamıyorum

Soru

yeni evliyim, cinsellik konusunda her zaman paylaşımcıyımdır. ne istediğimi ne beklediğimi ne hissettiğimi söylerim, ruh dünyamı paylaşırım ki ilişkimiz daha ideal bir yolda ilerlesin. aksine kocam bununla ilgili hiç konuşmuyor ve paylaşımcı değil, ne hissediyor ne düşünüyor anlayamıyorum. sorunca konuşma dikkatimi dağıtıyorsun deyip tersliyor. böyle yapması böyle davranması beni de kendinden ve evlilikten soğutuyor. nasıl bir yaklaşım göstermeliyim, neden konuşamıyor ? ne sorunu var ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  kadınlardaki cinsellik algısı ile erkekteki algı çok farklıdır bahsettiğiniz şey eğerki birleşme esnasında gerçekleşiyor ise (konusma dikkatimi dağıtıyor) aslında siz doğru olanı yanlış zamanda yapıyorsunuz demektir soru sorma işini yani birleşme esnasında erkekler daha çok görsel şölen ve tahrik edici sözler duymayı beklerler ama bunu duymadıkları için biraz hayal gücü kullanarak o an ki hazzı desteklerler kafalarında tam da o sırada öyle bir soruya cevap vermek evet onun için dikkat dağıtıcı olabilir çünkü karşılıklı zevk almaktan ziyade ciddi bir iş yapılıyormuş havası oluşur tavsyem bunları birleşmeden önce konuşmanız veya normal bir zamanda.

 2. 3

  seks dışı zamanda bunu konuşun eşinizle. hareketleri normal değil, karı-koca ilişkisi bireysel olarak sürdürülemez. paylaşım şart.

 3. 5

  bu duyguyu iyi bilirim. insanın dinamik ve renkli bir cinsel dünyası olup, partenirin olaya tamamen ilgisiz, duyarsız ve heyecansız kalması çok zordur. genelde erkeklerin yakındaıkları bir durum olarak gözlemledim. bu nedenle benim için siz sıradışı bir örneksiniz. üzgünüm ama tam bir öküzle evlisiniz. maalesef bu konuda yapacağınız çok fazla birşey yok. umarım nasıl bir cevhere sahip olduğunun farkına varır. eşnizin yaşını bilmiyorum… 40 lı yaşları geçtiğinde durumu belki değişebilir. biz erkekler 40 yaşında adam oluyoruz. 🙂

 4. 3

  libidosu çok düşük olabilir mi? eğer öyleyse istek artırıcı ilaçlar tercih edilebilir

Bir cevap bırakın