eşim sürekli banyoda seks yapmayı tercih ediyor

Soru

daha 6 aydır evliyiz, işin acayip yönü eşimin garip bir takıntısı var oda banyoda seks yapmak. yatakta seks yapmaya karşı çok hassas, bir tür temizlik takıntısı gibi yatakta seks yapmak istemiyor. tercihen banyoda, bu nasıl bir takıntı anlamdım. kırılmasın diye bir şey demiyorum. ördekler gibi suda seks mi olur. bu işin birde kışı var. tamam baştan çok güzel fantastik zevkli ıslak ıslak daha bir güzel oluyor ama fazlası da aşırı geliyor. psikoloğa gidelim böyle olmaz dedim çok sabırsızın daha evleneli ne kadar oldu hemen bana tahammül edememeye başladın diyor. bir şey demeye korkuyorum nereye gidecek bu iş ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    Ona öyle bir şov yapki o daha banyoya gidicek hali kalmasn konuya gelelm fobisi olabilr oyuzden bide şey diyin bu ilişki karşılıklıysa hem senin istediğin yerde hem benm istediğim yerde gibsndn konuşun birde şunu da diğebilrsnz aynı yerde yapa yapa sıkıldım fln

  2. 2

    genelde tv de görüyorum, böyle temizlik takıntılı kişiler oluyor obsesif bişi bozukluğu diyorlar. bu kişlerin hayatı diğer insanlara göre biraz farklı haliyle böyle bir bireyle evli olmakta epey zor olur. çünkü bunu bilinçli bilerek isteyerek yapmıyor. beyninde bilinç altında aşamadığı bir sorun, ki doktorlar bile buna bir çare bulamıyorlar. sizinde böyle biri ile evli olarak epeyce hoş görü göstemeniz lazım. tabi bununla kalmamalı bu takıntısı aşabilmesi için onu destekleyici şekilde davranmanız lazım.

  3. 7

    eşinin özel bir durumu var. sende bunun farkındasın, yokmuş gibi yapıp yaşayamazsın. onun bu sorununa karşılık seninde hassas ve anlayışlı olman gerekir. tahammül sabır göstermelisin. bu tip vakalar çok uzun bir adaptasyon süreci ile çözülebiliyor. aşamalı olarak ilerleyen tedaviler seanslar yapılıyor. sende destek olmak için elinden geleni yap ki bir an önce çözüme kavuşabilsin. şimdilik huyuna gitmen gerekir.

Bir cevap bırakın