sevgilim ayakta hızlı seks yapmayı tercih ediyor

Soru

Sevgilimle 3 senedir ilişki sürdürüyoruz. tamam başlarda imkansızlıklar sebebi ile kısa fırsatları değerlendirip arada derede ilişki yaşamaya çalışırdık. şimdi o tek başına eve çıktı değişen bir şey olmadı yine aynı şekilde davranıyor. yatak odasında seks yapmak yerine daha kapıdan girer girmez koridorda giysileri çıkarmadan acele bir şekilde seks yapmayı tercih ediyor. bu konuda konuştuk ilişkiyi uzun tutmayı sevmediğini heyecanının kaçtığını böyle daha zevkli olduğunu söylüyor. iyi de bu sefer ben zevk alamıyorum doyuma ulaşamıyorum. o hemen işini bitirip toparlanıyor. artık bu hareketleri tahammül edilemez geliyor. anlamıyorum neden bir erkek böyle bir tercihte bulunur, uzun uzun doya doya seks yapmak varken ?

Cevaplar ( 7 )

  1. Bir erkek olarak aklıma sadece iki ihtimal geliyor. Ya siz onun için gerçekten değersizsiniz; sizinle sevişmeye tahammül edemeyip sizi sadece boşalmak için kullanıyor ya da cinsel&ruhsal problemleri var… Yani her iki ihtimalde de size değer vermeyen egoist biri. Zira sağlık problemi olsa bile bunu çözmeye çalışır ve sizin gönlünüzü almaya çalışırdı. Kendinizi bir mastürbatör gibi hissetmenize sebebiyet veren biri üzerinde çok da kafa yormayın bence…

  2. bu erkeklerin sorunu ne sitede 5-10 soru okudum hep erkeklerin madur ettiği çaresiz kadınlar. bencilce kendilerine göre harketler, beyimiz rahatlayıp işini bitirecek kadın dilenecek. kusura bakmasın erkekler hiç zoruna gitmesin tepki koymasınlar. biz kadınların böyle erkeklere karşı hadi güle güle diye bilme iradesini güçlü şekilde kullanabilmeliyiz. ben olsam hiç düzeltemye çözüm bulmaya orta yolu bulmaya çalışmam, böyle bir bencillik kabul edilemez. sizin hiç bir şey demenize bile gerek yok erkeğin bunu kendisi görüp anlayıp telafi etmek için çaba göstermesi lazım.

    • Bu yorumu yazan kız ona musade ediyormus layigini bulmus kusura bakmasın kukla gibi elinde oynatiyor işini goruyormu görüyor ona o yeter nasılsa 3 sene olmus az surmemis gidersen git der hatta

  3. diğer arkadaşında dediği gibi sizi tatmni objesi olarak kullanıyor. çok saygısızca bir düşünce. size saygısı yok. bu gün bunu yapan birisinin size gelecekte değer vermesini beklmeyin. tercih sizin ister böyle devam edin isterseniz size daha çok değer verecek el üstünde tutacak birilerinin arayışına başlayın.

  4. çiftler bir birini bulmuşken neden kıymetini bilmiyor üzüyorlar ilişkilerini yıpratıyorlar anlayamıyorum. neden empati yapmıyorlar. tek taraflı mutluluk olurmu hiç bunu fark etmiyorlarmı. bu adam hiç fark etmiyomru kızın mutsuz huzursuz olduğunu nasıl bir düşünce yapısıdır. sevgilinle otur bu konuyu konuş ona rahatsız olduğun şeyleri anlat düşüncelerini paylaş. ondan bu konuda bir orta yol bulmak için destek iste. bir şekilde birlikte bir çaba sarf ederek mutlu olun. olmuyorsa eski tas eski hamam adam değişmiyorsa aynı odunsa o zaman yapacak birşey yok, yol ver gitsin çare yok.

  5. ayakta yataka fark etmez adam istekli işte. eğer adama biraz yanıt verirsen istediğini alırsın. ağlayan kadınlardan olma, istediğini almayı bilen kadınlardan ol.

  6. Artık kaç defa kimse görmesin diye aceleyle ilişkiye girdiyseniz artık,adam bu duruma alışmış demek ki.

Bir cevap bırakın