karım farklı pozisyonlarda seks yapmak istemiyor

Soru

selamlar, ben 3 yıllık evliyim eşim sürekli aynı pozisyonda seks yapıyor. başka şekilde yapalım farklı heyecan olsun diyorum istemiyor. en iyi pozisyon bu diyor sen sıkıldın galiba benden diyor, konuyu hemen başka yerlere çekiyor. acaba onu nasıl ikna ederim, değişikliği hiç kabul etmiyor ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 5

    evet malsef buda bir tür psikolojik sorun, daha öncede benzer şekilde sorun yaşayanlar olduğunu okumuştum. kadın tek seks pozisyonu tercik ediyordu. çözüm buldular mı bilemiyorum ama tam olarak neden bu şekilde yapıyor, neden pozisyon değiştirmek istemiyor, niye sürekli aynı pozisyonda ısrarcı anlamak için bolca sormanız onun açılmasını ve konuşmasını sağlamanız lazım. belki ikiniz birlikte cinsel terapiste gitmelisiniz.

  2. 3

    kadının psikolojik sorunu olabilir. çok mantıksız bir tavır. cinsellikte en iyi ideal diye bir posizyon yok. çiftler nasıl isterse öyle yaparlar. kimi misyoner çok sever kimi doggy yapmayı onların keyfine kalmış. ama tek tip işine geliyorsa gel gelmiyorsa hadi yalla der gibi bir tavır olmuş bu.

Bir cevap bırakın