eşim seks sırasında sürekli bana komut veriyor

Soru

ilişki sırasında kocam sürekli bir şeyler istiyor. kalk, oraya dön buraya bak, oranı öyle yap, şu şekilde dur, otur, yan yat, ters dön, bacaklarını aç, yok elini buraya koy buradan tut. en sonunda bana gına geliyor. insan pozisyon değiştirir normal ama ilişki başından sonuna 20 kere değil. birkaç değiştirir bir pozisyon tutturursun öyle devam eder konsantre olup orgazm olursun. kaç kere söyledim sürekli birşeyler isteme hadi artık arar ver diye, ben rahat edemiyorum konsantre olup orgazm olmam zor oluyor diyorum, bana sus sen çok konuşuyorsun diyor. inanın bir daha seks yapasım yok çok sinir ediyor beni. ne sorunu var sürekli kıpır kıpır, spor fitness mi yapıyoruz yoksa seks mi belli değil ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 6

  adam çok fazla porno izliyor galiba, insan hiç eşine böyle davranır mı ? üstelik belli ki seks yapmayı da bilmiyor.

 2. 2

  Benim beğendiğim bir pozisyon var domaltmak çok seviyorum 😁

 3. 4

  Kocanız sizi bir kole gibi kullaniyor sizde ses etmedikce iyice abartmış artik ipleri elinize alma zamanı yoksa sz ata yok vereceginize o sizi istediği yere götürür.

 4. 2

  koca değil, adam diktatörmüş meğer. asıl sorun başka, genelde çok pozisyon değiştiren erkeklerde odaklanma sorunu oluyor. bu sebeple sekste başarısız oluyorlar, ereksiyon kaybı yaşıyorlar bunu aşamadıkları için sürekli ideal kendilerinin maskülen güçlü hissettikleri bir pozisyon aramaya çalışıyorlar. iyi dikkat et izle kesin kocanda benzer sorunlar var. hatta aşırı efor sarf ediyor sekste kendini çok yoruyorsa, ter içinde kalıyorsa buradan da net anlayabilirsin.

 5. 2

  garip bir soru. poziyon çeşitliliği iyidir ama kadın daha narindir. bu kadarı onu hem yorar hem zevksizlik getirir.

Bir cevap bırakın