ayak fetişim var diyebilirmiyim

Soru

Son yıllarda ayakları tahrik edici buluyorum. Porno izlemekten ziyade internetteki ayak fetiş sayfalarını geziyorum, ayak fotoğraflarına bakıyorum. Ojeli ayaklar, bilekte halhal çok çekici geliyor. Kadınların ayağına bakıyorum, güzelse etkileniyorum. Ama hiç ayak yalama vs ilgimi çekmiyor, denemedim. Cinsel ilişkide partnerimin ayağını tutmak, okşamak, öpücük kondurmak ve partnerimin ayağıyla penisime dokunması hoşuma gidiyor. Ayak fetişim var diyebilir miyiz yoksa hunharca yalayıp parmakları emmek mi gerekiyor fetişim var diyebilmem için?

Cevaplar ( 6 )

  1. illa bir isim koymak gerekmiyor, neyi sevdiğiniz size ait bir haz, başkasını ne olduğu ilgilendirmiyor. siz seviyorsanız zevk alıyor seviyorsanız ne güzel, mutlu olduğunuz şeylerin peşinden gidersiniz, bunun için başkasından onay izin almanıza gerek yok. tek başına karar verebilen hayatını yönetebilen bir bireysiniz sonuçta. boşverin illa bir isim koymaya etiketlemeye kategorize etmeye çalışmayın. akışına göre tutkularınızı yaşayın gitsin.

  2. güzel olan herşey sevilir,öpülür,koklanır memeymiş ayakmış hiç ayırt etmem

  3. neyin var hayatım, en iyisimi bi dil altı birde limonlu soda yap kendine şu sıcaklarda ferahla, ruhuna sıkıntı gelmiş senin 🙂 insana kendini bilmezmi ne deyip diyemeyeceğini kendi karar veremezmi, erkek dediğin iradeli oluır istediğini bilir kendinin ne olduğunubilir ? bu sorudan çıkarmamız gereken ne, koyun gibi adamım bir kadın olsada çekip beni istediği yere götürse tarzı biriyim mi diyorsunuz ?

    • Sormak istediğim şuydu: Ayakları tahrik edici buluyorum ama hiç yalayip emmedim. Ayaktan tahrik olmak ayak fetişine girer mi. İrade ile ilgili sorduğum bir şey değildi. Konuyu çok yanlış yerlere çekmişsin.

    • @alvino açıkçası bende birkaç kere okudum bu noktada @erotic-girl dediğine katılıyorum. birey kendini tanımladığı gibidir. deki evet bu ayak fetişi, yada tam tersi bu şekilde ayak fetişi olmaz dediler. bu sonuç sorunuza karşılık hayatınızda neyi değiştirecek ? ne olduğunu öğrenip bir tedbirmi alacaksınız ? bundan sonra kişilere kendinizi tanıtırken ben @alvino ayak fetişim mi diyeceksiniz ? bu gün yaka yalamk hoşunuza gidiyordu yarın sıkıldınız ne olacak ? bak mesela soru söyle olsa sürekli kadınların ayaklarına ilgim var, öpmek koklamak yalamak istiyorum, otobüste metroda her yerde kızların ayklarını kesiyorum hayal kuruyorum, bu durum hayatımı etkiliyor kendimi engelleyemiyorum bana bir çare deseniz evet haklsınız bu bir sorudur diyebiliriz. lakin sorunuzda soru niteliği, yazılacak bir cevap yada değerlendirilebilecek bir öğe bulamadım. erotic te işte bunu yazmış size ama biraz sivri dilli olmuş.

  4. güzel ayaklara sahipseniz, üstüne üstlük manikür pedikür yapıyorsanız ve her türlü oje, halhal denemekten zevk duyuyorsunaz ayrıca açık şık ayakkabı giyiyorsanız ayaklarınıza olan ilgiden çok hoşunuza gider hemde bazen sıkılabilirsiniz

Bir cevap bırakın