ilk defa cinsel ilişki yaşama konusunda endişelerimiz var

Soru

3 yıllık kız arkadaşımla hayatımızda ilk kez ilişkiye girmeyi düşünüyoruz. onun boyu 160cm civarı zayıf. benim 190cm. ön sevişmeyi zaten yapıyoruz, penis-vajina birlikteliğinde nasıl olacak diye şüphe duyuyoruz. bir boyla alakası var mı? iki çok yavaş ilerleyeceğiz ama yine de acı, ağrı uzun sürer mi? üç kayganlaştırıcıyı çok kullanırsak bi yararı olur mu? dört ilk birleşme için önerileriniz var mı?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  bence endişe edecek bir şey yok, belki ilk olacağı için biraz gerginsiniz. boyla cinselliğin bir alakası yok, belki daha konforlu pozisyonları seçersiniz. ilk ilişkide ağrı acı yanma mutlaka olur, etkisi birkaç gün sürebilir. zaten mutlaka kayganlaştırıcı kullanmalısınız, ek olarak prezervatifte kullanmalısınız. yavaş olup fazla zorlamadan bencilce davranmadan akışına bırakın. bunun dışında benc evlenmeden ilişki yaşamayın sonuçları pek iyi olmuyor, sizin bileceğiniz şey.

  • 4

   hmmm, peki bu acı geçene kadar, yürüyüşünde oturuşunda bir değişikliğe sebep olur mu? ve ilk ilişki, her şey normal giderse, uzun sürer mi?

 2. 3

  boşuna kendinizi strese sokmayın, binlerce yıldır en ilkel insandan günümüze herkes seks yapıyor. kafanızda bu kadar büyütmeyin, sonuçta atomu parçalamıyorsunuz 🙂 zaten @diana güzel önerilerde bulunmuş, bunları dikkate alıp akışına bırakın olur biter. bu arada sanki ilk defa anal seks yapacakmış gibi konuşuyorsunuz, vajinal sekste öyle abartı bir durum olmaz. vajina epey esnek bir organ, endişe etmeyin. eğer ben yanlış anlamışsam anal yapacaksanız o zaman evet dediğiniz şeyler olur, hatta yırtılma ve hasar oluşması bile ihtimaldir.

 3. 3

  işte buda pek eğlenceli bir yanıt olmuş, “sonuçta atomu parçalamıyorsunuz” bunuda yazdım bir kenara. neyse uzun lafın kısası cinselliği aşırı şekilde düşünmeyin aşırı şekilde planlama yapmayın bırkaın spontane gelişsin akışına göre yalamaya çalışın. bir seferde her şeyi yapacaksınız tamamına erdireceksiniz diye bir kural yok neyi ne kadar yapmak isterseniz neyden zevk aldığınız keşfettiğiniz kadar yapar yeter deyince bırakırısnız başka zaman yine devam edersiniz. korunmaya, hijyene ve sağlığa dikakt etmeyi unutmayın. ha birde kayganlaştırıcı cidden çok işe yarıyor. su bazlı güzel bir tane alın ve kullanın. büyük marketlerde prezervatif reyonlarının yanında bulabilirsiniz.

 4. 3

  kız kendini çok kasarsa bence vajinismus olabilir. onun dışında yorum yazan arkadaşın dediği gibi evlenmeden önce pişman olabilirsiniz.

 5. 3

  boyun hiç önemi yok.. dünyada ki en büyük penis dünya da ki en küçük vajinaya girer.. bu doğanın kuralı böyle.. ön sevişme yaparsanız kreme de gerek yok.. sadece sakin olmak, hanzolaşmamak gerekiyor.. buraya bu soruyu sorduğuna göre hanzoluk yok bu iyi yani.. her şeyi yavaş yavaş ve sakince yaparsan hiç bir sorun olmaz..

Bir cevap bırakın