sevgilim anal seksle orgazm olabilirmi

Soru

sevgilimle anal yapıyoruz ben yaparken oda vajinasını okşuyor orgazm olmak için. ben daha fazla kendimi tutamıyorum boşalıyorum sonra söyleniyor sen yapamıyorsun beceremiyorsun benim boşalmam için devam etmen bırakmaman lazım diye. vajinadan olmadan boşalamazsın öyle diyorum hayır tam ben orgazm olacakken sen bırakıyorsun zevkim kaçıyor diye kızıyor. gerçekten anal yaparken orgazm olabilir mi, yoksa ona öyle gibi mi geliyor ?

Cevaplar ( 9 )

 1. Evet evet bu mümkün. Partnerinin yönlendirmesine kulak ver. Aslında kendinü okşayarak klitoral orgazm oluyor, sen burada haklısın ama anal seks onu tahrik ediyor. Sen devam edip o orgazm olana kadar bırakmamalısın. Her seks deneyimi zaten önce kadının orgazm olması üzerine kurulması lazım.

 2. “Kendimi tutamıyorum ve boşalıyorum” Burda tavsiyem sana ve nezdinde erken boşalanlara kontrolü kaybetme baktın gelmek üzeresin durdurma yavaşla ve başka şeyler kur kafanda tabi o kurduklarında ereksiyonu sonlandırmasın böylelikle kadın gelir ve sende tekrar odaklanarak sen gelirsin bu yöntem her zaman tutar

 3. sende de durum aynı benim gibi kendini tutamıyorsun erken boşalıyorsun öyle olunca penisin çabuk iniyor kız orgazm olamıyor süreyi arttırman lazım

  • haklısınız istemsiz boşalıyorum sanırım sorunda biraz burda, eğer kendimi daha fazla tutabilsem her şey daha iyi olabilirdi. yanıtınız için tşk ederim, peki bu boşalmayı uzatmak için hap gibi bir şey yokmu kullansam 15 dk falan olsa boşalma süresi işe yaramazmı ?

  • bro ben onların hepsini çoktan denedim, en son boşalma kontrolü için mastürbatör aldım şimdi onu kullanıyorum eskiden bi dakkayken şimdi 10 dakka falan kendimi tutmaya alıştım. bişi alacaksan işe yarar fayda göreceğin git erken boşlama denetimi için özel mastürbatör al en iyisi, gerisi hikaye diyim ben sana.

 4. Erken bosaliyon tabi zevk alamaz

 5. kadınlar analdan çok zevk almazlar, asıl prostat erkeklerde olduğu için onlar zevk alırlar. anal kadın için farklı bir zevk olabilir ama bunu çok iyi başaracak yetenekli erkek gerekli. zaten erken boşalıyorsanız ne anal ne vajinal kadın zevk almaz. erken boşalan erkek başarısız erkektir, cinsel ve evlilik hayatında kadını doyurmayan erkek kabul görmez, sonunda terk edilip ortada kalır. bir an önce bu sorunu aşmanız kendinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz lazım.

 6. selam, anal seks zaten başlı başına zor bir ilişki türü. vücut anatomisine aykırı olduğu için biraz acı çekilmesi ve isteksiz davranılması, hatta zevk alınmaması mümkündür. her birey anal seksten aynı hazzı ve zevki almaz. cinsellikte kişilerin değilken tercihleri ve eklentileri olduğu için bizim düşündüğümüz karşıdaki için geçerli olmayabilir. erkekler prostat uyarımı sayesinde ritmik olarak konsantre olarak orgazm olup boşalabilirler, ancak bunu kadınların yapması erkeklere göre daha zordur. bunu yapabilmeleri için kendini rahat hissetmeleri haz almaları belki de azda olsa vajinal uyarım gerekli olabilir. anlayacağınız imkansız değil, lakin kolayda değildir.

 7. kadınlar daha cok söyle zevk alıyor erkegıme tamamen teslım oldum herseyı yasattım tam kadınım moduna gırenı gordum ondan dolayıdır bence

Bir cevap bırakın