sekste erkeğe meme emzirmeniz orgazmı ne kadar etkiler

Soru

Yeni evliyiz. Kendimi sekste yavaş yavaş keşfediyorum. Bir kaç defa neredeyse hiç bir şey hissetmedim ama yakın zamandan beri tam yoğun ilişki esnasında kocam memelerimi emmesi çok hoşuma gitti ve her seferinde sanki vücudum bunu istiyor. Sizde de hiç öyle oluyor mu, nasıl ifade etmeliyim bunu kocama acaba ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 9

  öncelikle kadın olarak biraz yönlendirici olmayı bilmen lazım, herşeyi erkekten beklemeyeceksin. erkeğin keşfetmesi için sen ona yol göstereceksin. bunda utanılacak bir durum yok. diyelim ki oturmuş çay içiyorsun göğüslerimi emmen çok hoşuma gidiyor diyemezsinm pat diye. bunun yeri zamanı seks yaparken heyecanın hazzın zirve yaptığı anlardır. mesela seks yaparken çık adamın üstüne ver memeyi ağzına birşey demene gerek yok adam yapacağını bilir. sende o sırada biraz oh çekersin inlersin memelerimimi emmen çok hoşuma gidiyor dersin tamamdır mesj yerine ulaşmıştır bitti gitti 🙂 cinsel şeyleri seks anında söylemek en iyi yöntemdir.

 2. 2

  eşten utanma çekinme olmaz, bir elmanın iki yarısı olarak bir birinizi tamamlamak için bir birinizi en iyi şekilde anlamanız ve empati kurabilmeniz gerekli. buda karşındakine kendini tanıtarak mümkün olur. kara kutu gibi durursan deşifre edilmeyi beklersen karşıdaki bundan yorulur ama sen ip uçları verir elin açık oynarsan o zaman eşinde ne hamle yapacağını bilir ve bu oyundan zevk alır, onun sevk alması sanda olumlu olarak yansır, bu şekilde bir birinizi yükseltirsiniz. @kumluca-ant96 tavsiyesi çok yerinde, seks anında sevişirken böyle şeyleri fısıldayarak söyleyebilirsiniz. bu sayede en ideal cinsel etki ve tepkiyi yakalarsınız. çiftler bir birinmden utandıkları için yılarca bir birine söylemedikleri yüzünden cicim yıllarını tatsız tuzsuz heyecansız geçirip tüketiyorlar. söylemek zor geiyorsa söylemeyin, sadece yönlendirin ne yapmasını istiyorsanız uygulamalı yaptırın buda bir tekniktir.

 3. 3

  Ayy evet kız kadın olarak erkeğine ne hoşuna gidiyorsa @kumluca-ant96 gibi söylemelisin kucağındayken kocanın

 4. 3

  Kocandan da utanırsan biz sana ne desek boş yahu ama bir sevgilii olsa neler dersiniz

 5. 3

  Konuşmak iyidir. o heyecanla bazı şeyleri siz yönlendirirseniz kocanızında hoşuna gider.

 6. 3

  evet bu bir erkeği çok tahrik eder. ama bazıları ısırmaya falan çalışıyor aman dikkat edin.

Bir cevap bırakın