erkekler nasıl anal masturbasyon yapar

Soru

24 yaşında bir erkeğim. sevgilim var onunla çok defa ilişkiye girdik. bir dönem 3 aylığına şehir dışına gitmek durumunda kaldım. ben yokken beni hatırla diye, şaka amaçlı penisimin kopyasını çıkarıp dildo yapıp ona hediye ettim. ben uzaktayken dildoyu kullanıp görüntülü seks yapıp tatmin olduk, o ayrılık sürecini öyle atlattık. sonra dildoyu fantazilerimiz de 3. kişi varmış gibi kullandık. yine fantazi yaptığımız bi gün bana oral yaparken dildonun titreşimini açıp testisle değdiriyordu, sonra popoma zorlamaya başladı napıyorsun popoma girecek şimdi dedim. olsun sen bana sokuyorsun ya bakalım bende sana sokayım nasıl olacak derken biraz başını popoma soktu. kendimi ileri attım manyak mısın yapma acayip oluyor dedim. hızlı hızlı emerek oral yapmaya devam etti, ara ara dildoyu popoma sokup çıkardı ses etmedim. bi ara öyle bir zevk geldim ki ağzına boşaldım. hoşuna gitti mi diye sordu, popom acıdı senin yüzünden dedim. çok yalancısın popona sokunca taş gibi oldun çok sertleştin zevk aldığını anladım diyor. yok diyorum hadi hadi utanma diyor. başka bi gün yine tutturdu geçen günkü gibi sana yapayım diye yap hadi dedim. dildoyu bolca kremledi alta yattı penisi ağzına aldı emmeye başladı yavaş yavaş dildoyu soktu popoma birazda acıyor. bende olan oldu zevk almaya bak dedim kendime, bıraktım kasmayı dildoyu sokup çıkardıkça alttan da emdikçe bir hallendim zevklendim anlatamam, aktif olduğumda bu kadar zevk almamıştım. peşine geliyorum dedim ağzına boşaldım, süper zevkliydi. o zevkli günden sonra şimdi anal tatmine merak sardım kendim dildo ile tatmin olmaya çalışıyorum. anal mast nasıl yapılır, nasıl anal orgazm olurum çözmeye uğraşıyorum. deneme yaptıkça iyiden iyiye bu zevke bağlandım. sizce gaza gelip yanlış şeyler mi yapıyorum ?

Cevaplar ( 3 )

  1. malesef çoktan gaza gelip yapmaya başlamışsın. bu saaten sonra bu zevki tadınca geri dönüşün zor. yapmam etmem bıraktım dersin yine rahar durmaz bunu arzular yaparsın. orda kalsa iyi belden bağlamalı penis alıp sevgiline bile yalvarmaya başlarsın. iraden güçlü ise birş ekilde kendini frenlersin. diğer türlü hep daha fazlasını istersin. bu arada çok zevki fantazi, bir çok erkeğin hayali.

  2. ben normalini yapmıyorum. bir de analı mı kaldı. bunlar geçici şeyler. gerçek seksin yerini tutamaz..

  3. bence tadını çıkar. ben istediğim halde bunu yapamıyorum. keşke benimde dildoyla anal masturbasyon yapan bir sevgilim olsa.

Bir cevap bırakın