anal mastürbasyon yapmak için orta parmak yeterli mi

Soru

merhaba, ben 18 yaşında bir erkeğim. geçenlerde bir yerde erkeklerin anal mastürbasyon yaparken zevk aldığını okumuştum. ben de anal mastürbasyon yapmak istiyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. bu işlem parmakla mı yoksa başka bi şeyle mi daha etkili olur? orta parmak bunun için yeterli gelir mi?

Cevaplar ( 14 )

 1. parmak bu iş için epey yetersiz. tamam belki keştetmek için parmakla denersiniz sonrasına daya doyurucu bir zevk yaşayabilmek için dildo, prostat uyarıcı yada anal plug gibi bir oyuncağa geçiş yapmanız gerekebilir. hem parmağın dokusu yapısı tırnaklar falan anüsü tahriş eder yaralar rahatsızlık verir. kaliteli bir kaydırıcı krem ve anala uygun bir cinsel oyuncağa geçiş yapmanı tavsiye edebilirim. tabi böyle keşifler yaparsan daha sonra geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsin unutma.

 2. erkekler analdan 2 şekilde uyarılıyor. birincisi anüsteki penetrasyon ve dokunum hissi, bu olayda anüsün yalanması, parmaklanması, okşanması, dairesel hareketlerle uyarılması, parmak sokulması yada plug gibi bir nesnenin ucunun sokulup çıkartılması gibi uyarımlar. ikincisi ise anüsten içeride daha derinde olan prostatın uyarılması, bu fantazide ise prostata baskı yapılması, ritmik hareketlerle masaj benzeri uyarım olamsı gerekli. ancak bunu parmakla yapmak imkansız belki zor. bunun yerine dildo gibi bir şey kullanman gerekir, dildoya oturup kalkarken dildonun başı prostatı ileri geri sıvazlar gibi uyarır yada elle dairesel şekilde çorba karıştırır gibi çevirme buda yoğurma işlemine benzer bir uyarım şeklidir, en çok haz veren kullanılan bunlardır. şimidi ince yumuşak jel gibi bi dildo ile bunları yapamazsın, biraz sert dirayetli bir dildo olması lazım. hem anüsü hem prostatı uyarmak istiyorsan ki en zevklisi bu, o zaman 4cm kalınlıkta sokulabilir uzunluğu 12 cm civarı olan bir dildo alman lazım. aşağı yukarı vantuzlu testisli denilen toplam 17-18 cm uzunluktaki dildolar işini görür. belki dildo yerine başka şeylerde kullanabilrsin ama bunu hiç önermiyorum kendine zarar veme potansiyelin yüksek olabilir.

  • ben anal mastürbasyon yapmak için en az kaç cm uzunluğunda bir şey gerekli diye soruyorum

  • bende anal masturbasyon yapmak istiyorum fakat eşimin bu tür şeylere karşı çıkmasından dolayı seks shoptan herhangi bir seks oyuncağı alamıyorum. evde kendi yapabileceğim bir anal seks oyuncağı var mıdır?

  • dildo alamam evdekiler göre bilir dildo yoksa parmakla yapmak olmaz mı? parmak bunun için yeterli gelmez mi?

  • lütfen sorularıma cevap yazarmısınız. yazdıklarıma cevap gelmiyor

  • @ısimsiz123 orta parmak nedir ya, oldu olacak kalem yada kürdan falan kullanın, komiksiniz yetmez tabi, parmakla olsaydı bu işler, erotik shoplarda bunca dildodur, realistik penistir, vibratördür gibi ürünler hiç satılmazdı. azıcık kafayı kullansak sormaya bile gerek olmadığını anlayabilirdiniz.

  • @erotic-girl anal mastürbasyonu parmakla yapmak olmuyorsa, en az kaç cm uzunluğunda bir şeyle yapmak olur?

  • @ısimsiz123 hayatım parmak falan kurtarmaz, zevk vermez tatmin etmez. en az 12 cm içeri girmen lazım, soktuğun şeyide tutman gerekir onada +8 cm versen sana 20 cm uzunlukta 3-4 cm kalınlıkta bir şey lazım. o zaman geçrekten anal mast yapmaktan zevk alırsın. yoksa parmakla sadece dokunsal uyarırsın zevk aldığını sandığın şey gıdıklanma benzeri bir his olur.

  • @erotic-girl yani anal mast yapmak için parmak yetersiz gelir, gerçek penis boyutlarında bir şey gerekli diyorsun öyle mi?

  • @ısimsiz123 tabiki parmak yetersiz. vibratör, dildo, prostat uyarıcı yada penise yakın ölçülerde bir şeye ihtiyacın var mesela atıyorum uygun bir saç fırçasının sapı gibi. artık nasıl bir şey olur sen bilirsin ama parmakla olmaz. hem zevk vermez hemde parmak tırnak acıtır tahriş eder, parmakla bu iş olmaz.

 3. @ısimsiz123 başkan okumuyormusun adam orda yazmış işte en az 12 cm diye, yalnız bu işler sakat haberin olsun, sonra onu bunu sokarken vurdurmaya başlarsın falan ona göre.

Bir cevap bırakın