pantolon üstünden penis okşamak

Soru

erkek arkadaşımla bir araya geldiğimizde baş başa kalınca bir birimize dokunuyoruz. ben pantolon üstünden penisini okşuyorum, oda yine üstünden vajinamı okşuyor. onun okşaması hoşuma gidiyor. 1-2 dk olmadan o boşalıyor. sonra halim kalmadı bitti deyip bırakıyor. biraz daha okşa hadi diyorum. bi dahaki sefere diyor. kendisi rahatlıyor sona beni bırakıyor. niye böyle yaptığını anlayamıyorum. bir sorunu mu var ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  siz ve partneriniz guzel yemeklerle dolu bi masaya oturuyorsunuz partneriniz o guzel yemekleri yiyor ve doyarak masadan kalkiyor siz ise ac kaliyorsunuz bence bu durumu partnerinizle konusun ona sizin bu durumunuzdan bahsedin bence size hak verecektir sevgilerimle

 2. 3

  erkek arkadaşın bencilin teki.. sen onu okşamadan o seni okşayacak sen boşalacağın zaman onu okşamaya başla aynı anda boşalırsınız.. işi kendin kontrol et yani

 3. 2

  o penis pantolon içinde durduğu gibi durmaz sonunda başka yerlerine sirayet eder. hem bide böyle sözde erkek ama gerçekte kadını memnun edemeyen başarısız bir erkekle bir geleceğin olsun istemezsin.

 4. 3

  seksten önce böyle karşılıklı okşamalar çok büyük haz verir ama sürekli olarak mastürbasyona çevirmeyin. sonra asıl işi hepten unutursunuz. üç seksten birinde bilhassa seksin sonuna doğru erkeğin kızın eliyle, kızın da erkeğin eliyle boşalması çok heyecanlı olur.

 5. 2

  şimdiden kendine çalışıyor. sonra da aynı şekilde devam etme ihtimali yüksek.. dikkat et.

Bir cevap bırakın