erkekler neden anala parmak sokar

Soru

ya bu konuyu çok merak ediyorum, sevgilim benimle seks yaparken içimdeyken, kendi analını parmaklıyor. bazen eliyle penisini okşarken de diğer eli ile analını parmaklıyor. çok istiyorsan sana da bir dildo alalım dedim, yok o değil de erkelere anal kullanım için oyuncaklar var onlardan alacağım dedi. gerçekten hoşuna gidiyor mu diyorum evet diyor, bana bak sen gay falan olmayasın dedim sonunda, ne alaka zadece zevki arttırıyor daha zevkli seks yapıyorum ondan yani diyor. benim canım acıyor hiçte zevk almıyorum sen nasıl alıyorsun anlamıyorum dedim. bence sende alıyorsun ama söylemiyorsun diyor. bi keresinde de seksten sonra ben onu parmakladım çok hoşuna gitti boşalırken titriyordu. ne bileyim bana garip geliyor erkekler zevk için böyle şeyler yapıyorlar mı, gerçekten dediği gibi zevk alıyorlar mı ?

Cevaplar ( 10 )

 1. kadınlar için bu durum evet garip, hatta bu adam gay mı falan diyede düşünebilirler. bi kere anal uyarımı ve prostat orgazmını keşfeden erkek sonrasında duramıyor yine bu hazzı arıyor. kadınlarda prostat yok bu sebeple erkekler gibi aynı hazzı yaşamıyor olabilirler.

 2. zevk meselesi hoşuna gidiyordur, sebebini zaten @cd-hulya çok iyi açıklamış. hoşuna gidiyorsa sevgilinin sende bunu kullan, onu zevkten delirtmek hatta senin değiminle titretmek için iyi bir fırsat. gerçi sen bu konuda olumsuz düşünmüyorsan yada rahatsız olmuyorsan.

  • cidden baştan biraz utanç verici geldi ama sonradan itiraf edebilirm ki, sevgilimi parmaklarken penisiyle oynadığım an, onun titremesi gözümün önünden gitmiyor. galiba gizliden gizliye hoşuma gitti. yine istese yanlış bir şey yaparım diye biraz korkuyorum çekiniyorum, belki beni yönlendirse daha iyi olabilir, sonuçta madem zevk alıyor bundan. hem benim popomdan uzak dursunda kendine parmak mı sokturuyor dildomu sokturuyor çok takılmam 🙂

 3. zevkli güzel falan derken sonunda sevgilin seni terk edip gay olmasın. bilmiyorsan böyle eğilimler zamanal daha büyük istek ve arzulara dönüşüyor. haliyle parmaktır dildodur tatmin etmez olunca gerçek penis arayışına giriyorlar. bilemedim..

  • yani doğru söylüyorsun riskli, sonuçta eğilim kayması yaşanabilir. adam aktif olmayı bırakıp vazgeçtim pasif olmak daha zevkiymiş deyip yön değiştirebilir. böyle bir şey olursada hiç şaşırmayın çünkü bu şekilde olan çok.

 4. anal bölge erkekte hareket uyandırıyor ben bile bazen kadın kıyafetleri ile vazelinliyorum. parmakladıkca sertleşiyor insan

 5. bir erkek zevk icin nasıl erkekliginden vazgecer aklım almıyor hayat bir anlık zevklerden ibaret bir yer degil, bu adamda erkek degil aklın varsa hemen ayrıl

 6. denedim pek zevk vermiyor parmak belli olmuyor kimilerine zevk veriyor

 7. öncelikle esin gay degil ama bir sekilde prostatini uyardiysa bunu hep ister o yüzden yapiyordur

 8. bundan zevk alan erkek çok bu gay olduğu anlamını taşımaz hatta o bölgenin yalanmasını da çok sevenler var

Bir cevap bırakın